Kate Middleton oraz książę William wśród swoich poddanych cieszą się ogromną popularnością. Małżeństwo regularnie pojawia się na ważnych uroczystościach, gdzie pełni reprezentacyjną funkcję.

Niedawno Kate zachwyciła swoich wiernych fanów podczas filmu promującego uroczyste nabożeństwo "Royal Carols: Together at Christmas".

Reklama

Kate Middleton zachwyciła w świątecznej stylizacji

Reklama

Kate Middleton na najnowszym nagraniu pojawiła się w białym żakiecie. 41-latka zapozowała na tle bogato ozdobionej choinki. Stylizacja księżnej pięknie współgrała z wystrojem pomieszczenia. Kate założyła krótką marynarkę w całości wysadzaną drobnymi perełkami oraz cekinami, które pięknie odbijały światło. Księżna na nagraniu zachęciła poddanych do wzięcia udziału w nabożeństwie kolędowym w Opactwie Westminsterskim.

Trwa ładowanie wpisu

Pudełkowy biały żakiet w świątecznych stylizacjach

Klasyczny biały żakiet, który ma na sobie Kate Middleton, doskonale sprawdzi się podczas świąt. Taki element stroju można śmiało połączyć ze spodniami o prostej nogawce czy czarną spódnicą.

Dzięki temu całość będzie prezentować się elegancko i ponadczasowo.

Gdzie kupić biały żakiet w stylu Kate Middleton?

Biały żakiet w stylu księżnej można kupić w wielu sieciówkach. Ceny modeli podobnych do tego Kate zaczynają się już od kilkudziesięciu złotych. Warto zapoznać się z ofertą sklepów stacjonarnych oraz internetowych, aby wybrać jak najlepszą dla siebie ofertę.