Danuta Holecka w bardzo drogiej kurtce została przyłapana przez fotoreporterów w niedzielny wieczór, kiedy szła do siedziby Telewizji Polskiej. Dziennikarka miała na sobie puchowe okrycie z kapturem, które dodatkowo zostało wykończone okazałym futrem.

Reklama

Danuta Holecka w kurtce za pięć tysięcy złotych

Na jaw wyszło, że jest to popularna wśród gwiazd marka Dsquared2. Model, który ma na sobie Holecka, może kosztować nawet i 5 tysięcy złotych.

Reklama

Gwiazda "Wiadomości" w najnowszej rozmowie z dziennikarzami "Faktu" została zapytana o model kurtki, który miała niedawno na sobie. Okazało się, że jest to egzemplarz sprzed kilkunastu lat. Zimowa kurtka kupiona została wtedy w outlecie, a jej cena nie była jeszcze aż tak wysoka.

"Kurtkę kupiłam w outlecie jakieś 15 lat temu. Kosztowała wtedy, bo dobrze to pamiętam, niecałe 800 złotych i służy mi przez lata" - tłumaczyła się Holecka w rozmowie z dziennikarzami "Faktu".

Danuta Holecka uwielbia luksusowe marki

Warto dodać, że paparazzi tego dnia przyłapali Holecką z torebką marki Michael Kors, która również kosztuje kilka tysięcy złotych. Gwiazda Telewizji Polskiej dobrała do tej stylizacji modne w tym sezonie buty w panterkę marki Baldinini, które obecnie kosztują nawet 2500 złotych. Ciekawe, czy te elementy jej stroju również pochodzą z outletów i były kupione wiele lat temu.