Biała od stóp do głów

Prosta sukienka Paris Hilton nie zwróciłaby prawdopodobnie niczyjej uwagi, gdyby nie boskie ciało dziedziczki oraz śnieżnobiała stylizacja. Kopertówka, buty a nawet ozdoba na szyi utrzymane są w kolorze sukienki. To się nazywa lans!

Piosenkarka Cassie - piękność o oliwkowej cerze i kruczoczarnych włosach doskonale wie, że w bieli wygląda po prostu zjawiskowo. I nie omieszkała tego wykorzystać...

Aktorki Jennifer Westfeld i Charlize Theron na oficjalne imprezy wybrały białe sukienki mini. Pierwsza wystąpiła w prostym, klasycznym fasonie, druga cała w koronkach i falbankach. Gwiazdy połączyły kolor i fason sukienek, ale nie tylko... Obie miały na nogach prawie identyczne, beżowe sandałki. Cóż za przypadek...

Czarny akcent

Do białego świetnie pasują czarne dodatki. Mogą to być beret, rajstopy oraz buty. Nie wierzysz? Spójrz na stylizacje piosenkarki Mary J. Blige i aktorki Tildy Swinton. Może jednak dasz się namówić?

Jeśli boisz się odważnych czarnych dodatków do swojej śnieżnobiałej kreacji, zdecyduj się jedynie na delikatne akcenty: prążki (Kate Bosworth) lub modne okulary (Demi Moore).

Biała para


Tori Spelling i Demi Moore z mężami

Zakochani zwykle upodabniają się do siebie. Przejmują od siebie nie tylko pewne cechy charakteru i zainteresowania, ale także styl ubierania się. Sławne pary w tym sezonie wskoczyły w białe, wygodne bawełniane sukienki, spódnice, koszule, T-Shirty, płaszcze i czapki. Niepraktycznie, ale bardzo snobistycznie!

Z pokazów mody: