Krągła diwa i chuda modelka skąpane w złocie

Beyonce została przez magazyn "People" uznana za jedną z najlepiej ubranych kobiet świata. Zdaniem stylistów, diwa nigdy nie traci wyczucia. Zawsze wygląda szykownie i bardzo glamour. Jej luksusowy image sprawdził się w reklamówce kart kredytowych. Beyonce w złotej sukni i świecących pantofelkach jest po prostu grzechu warta (i... milionów, które płacą jej sponsorzy).

Fakt, że na złoto skusiła również Kate Moss, to dowód na to, że świecidełka to prawdziwy przebój. Filigranowa top-modelka raczej gustuje w powyciąganych sweterkach i obcisłych spodniach. Na galę w muzeum Victorii i Alberta wybrała jednak długą suknię w kolorze czystego złota. I pokazała, że w pełni zasługuje na tytuł jednej z największych współczesnych ikon mody.

Kobiety przyszłości

Równie cenne jak złoto okazuje się srebro. Sukienki z metalicznym połyskiem nadają sylwetce futurystyczny sznyt. Wygląda więc na to, że kobieta przyszłości będzie wyglądać jak Cindy Crawford lub Mischa Burton. Czyli całkiem nieźle.

Odrobina błyskotek

Żeby wyglądać trendy i z klasą, można zdecydować się też na jasną sukienkę z lekkim metalicznym połyskiem. Tak jak gwiazdy rozdania nagród Emmy - America Ferrera (nagrodzona za rolę w "Brzyduli Betty") i Anna Paquin.

Płeć nie gra roli

Okazuje się, że w błyszczące ubrania to także doskonała propozycja dla panów. Prince w garniturze ze srebrnym połyskiem o mało nie przyćmił Liz Hurley, która na galę w muzeum Alberta i Victorii przybyła w sukni utrzymanej w podobnej kolorystyce. No cóż, nawet pięknej kobiecie trudno rywalizować z prawdziwym Księciem.

Prosto z wybiegów

Projektanci wychodzą z założenia, że nieważny jest krój i fason - liczy się tylko wysoki połysk. Nieważne więc, czy nosimy się długo czy krótko, szeroko czy wąsko -musimy po prostu lśnić.