Nie mogło zabraknąć Warhola

Fryzury modelek do złudzenia przypominają czuprynę kultowego Andy Warhola. Projektantka zresztą nie ukrywa fascynacji artystą. Inspiracje czerpie także mi.in. z jego dzieł, na których uwiecznił wielkie gwiazdy filmowe, m.in. Marylin Monroe i Liz Taylor.


Fryzura na punka, sukienka w intensywne kolory i geometryczne wzory lub po prostu "lateksowa" czerń i przeźroczysta siateczka - moda w tylu pop art to również "spadek" po wielkim Andy Warholu.

Kabaretki - skarpetki

U niektórych wywołują obrzydzenie, innym podobają się bez zastrzeżeń - nie dość, że krótkie, to jeszcze dziurawe - kabaretki. Nie będziemy namawiały Was do noszenia ich do eleganckich szpilek i krótkich spódniczek. Po co robić obciach? Ale popatrzeć można...

Wierność stylowi vintage

Jeśli nakrycie głowy to tylko kapelusz w stylu kowbojskim albo... czepek z cekin. Wybór zależy od okazji. I oczywiście od Ciebie. Kapelusz świetnie pasuje do modnych w tym sezonie spodni z szerokimi nogawkami i z podniesionym stanem. Uzupełnieniem stroju może być bolerko z cekin lub po prostu krótki żakiecik.

Do eleganckiego i błyszczącego nakrycia głowy najlepiej włożyć sukienkę z małą ilością ozdób. Mimo iż styl vintage charakteryzują barokowy przepych zdobień i kolorów, zostańmy wierne zasadzie: Co za dużo, to niezdrowo.

Włosy w kolorze sukienki

Połysk, cekiny, szarość, pasek i kwiaty - u Anny Sui każdy element stroju jest dopracowany do perfekcji i najlepiej, jeśli pasuje do koloru włosów. Chcesz być oryginalna? To wiesz, co robić.

Wzory - element obowiązkowy

Nie byłoby kolekcji Anny Sui bez tkanin we wzory. Prints - to kolejna słabość projaktantki.

Tunika w turkusowo-biało-czarne wzory ozdobiona pasem, w którym tradycyjną klamrę zastąpił ogromny kwiat, w komplecie z parasolką to ciekawa propozycja na deszczowe, jesienne dni. Od samego tylko patrzenia robi się wesoło!

Paski do panterki

Paski, panterka, geometryczne wzory - u Anny Sui wszystkie chwyty dozwolone.


O tym, że kolekcja Sui wzbudziła entuzjazm ogladających, nie trzeba nikogo przekonywać. Wystarczy spojrzeć na zafascynowanych gości zajmujących pierwsze rzędy na pokazie, a wśród nich: Lisa Marie Presley z mężem Michaelem Lockwoodem i córką Riley Keough.