Można powiedzieć, że Gwen ma już spore doświadczenie jako projektantka. Jej marka L.A.M.B z powodzeniem prosperuje na rynku od trzech lat. Piosenkarka zadebiutowała w zupełnie nowej roli w 2004 roku, zachęcona entuzjastycznymi reakcjami mediów na jej niepowtarzalny, kolorowy styl. Linię odzieżową swojego autorstwa nazwała od tytułu swojej pierwszej, solowej płyty - Love. Angel. Music. Baby.

Ubrania projektowane przez Gwen to idealna oferta dla jej wiernych wielbicielek. Widać w nich fascynację poetyką "Alicji w Krainie Czarów" i jaskrawym stylem japońskiej ulicy, a szczególnie dziewczętami z tokijskiej dzielnicy Harajuku naśladującymi bohaterki mang. Dużo w nich geometrycznych wzorów, żywych kolorów i niecodziennych zestawień.

Gwen nie tylko zaprojektowała ubrania, ale także czuwała nad każdym szczegółem pokazu. Wybierała modelki i doglądała, czy ubrania dobrze na nich leżą. Sama również wystąpiła na pokazie, towarzyszył jej syn - kilkunastomiesięczny Kingston.Cylinder i buty na platformach

Gwen zaprojektowała również buty, w których wystąpiły modelki. Czarne, niebieskie i zielono-żółte trzewiki na grubych platformach - na cześć syna piosenkarki - nazywają się Kingston.

Kratka, koronki i białe okulary

Projektanta w roli głównej