JENNIFER ANISTON, CZYLI NIC MI NIE WYSZŁO
Jej życie można podzielić na to przed Pittem i po Pitcie. Małżeństwo Jennifer Aniston i Brada Pitta było jak z okładki ekskluzywnego żurnala: oboje piękni, utalentowani, bogaci i szcześliwi ze sobą. I tu zgrzyt, bo szcześliwi chyba nie byli. Co prawda konia z rzędem temu facetowi, który oparłby się Angelinie Jolie, a faktem jest, iż słynna modliszka wykorzystała kryzys w związku Jen i Brada. Od tamtego czasu Aniston pokazuje się z różnymi panami, jednak żaden z nich na dłużej nie zagrzał przy niej miejsca. Deklaruje czasem, że czas na dzieci, ale brzmi to smutno, bo czas to już chyba trochę minął, a poza tym dzieci to trzeba jednak z kimś mieć. Czy nie zastanawiałyście się czasem, jak się może czuć Jen, gdy widzi Angelinę w kolejnej ciąży z jej byłym mężem? Tak, jak wiele ze zwykłych kobiet, które spotkała podobna sytuacja, czyli podle...

COURTNEY LOVE, CZYLI OSZUKANA WDOWA
Nigdy nie była oszałamiającą pięknością, ale miała w sobie to coś. Najprawdopodobniej chodzi o nutkę szaleństwa, która tak bardzo spodobała się Kurtowi Cobainowi. Courtney i Kurt kochali się miłością gwałtowną, zachłanną, ale ta rockowa love story została przerwana samobójstwem gwiazdora. Love została sama. Z pieniędzmi, o których wcześniej jej się nie śniło. I mimo, że zanim poznała Kurta, była wokalistką zespołu Hole, po jego śmierci została jedynie wdową po Cobainie. Kilkakrotnie oszukana przez ludzi ze swojego najbliższego otoczenia, boryka się z poważnymi problemami finansowymi. A kilka operacji plastycznych, nałogi i ciągłe odchudzanie zrobiły z niej karykaturę kobiety. Courtney ma zaledwie 45 lat.

ANNA SAMUSIONEK, CZYLI RODZINNE KŁOPOTY
Ma potencjał. Ma urodę. Podobno posiada też talent aktorski. Dlaczego więc nie grywa? Anna Samusionek to celebrytka, która nieodmiennie będzie się kojarzyć z aferą rodzinną. Przypomnijmy: ona i jej były mąż, biznesmen Krzysztof Zuber toczyli głośny spór o córkę, Angelikę Zuber. Jak było naprawdę, wiedzą tylko zwaśnieni rodzice małej Angeliki. Dość powiedzieć, że cały kraj komentował domniemane porwanie dziecka i błagania aktorki, by Zuber zwrócił jej córkę. Ta smutna skądinąd rodzinna historia zaważyła na karierze i wizerunku Samusionek. Tak to niestety bywa, gdy za pomocą mediów znani ludzie próbują załatwiać swoje prywatne sprawy.

__________________________

NIE PRZEGAP:

>>> "Pocałujcie mnie w mój tłusty tyłek"
>>> Zobacz gwiazdy, które się nie starzeją