JULIA ROBERTS

Zdecydowaną mistrzynią szczerzenia się jest Julia Roberts. Ta rudowłosa aktorka słynie wręcz ze swojego szerokiego uśmiechu, na widok którego od razu robi się przyjemniej. Gdy jej wargi rozchylają się, śmieje się cała jej twarz. Oczy zmieniają kształt i zaczynają migać w nich ogniki. Bardzo przyjemny widok.

ANGELINA JOLIE

Jolie to posiadaczka najbardziej ponętnych warg na świecie. Ich rozmiar odwraca uwagę od ślicznych zębów i ładnego kształtu uśmiechu aktorki. Gwiazda jednak nie uśmiecha się przystępnie. To raczej hollywoodzki "uśmiech numer 5". Choć Angelinie kobiety na całym globie zazdroszczą, ona narzeka, że jej wargi wyglądają, jakby spuchły po ugryzieniu szerszenia. Naszym zdaniem są super. My też troszkę jej zazdrościmy.

KIM BASINGER

Gwiazda znana między innymi z "Dziewięć i pół tygodnia" ma ząbki jak perełki, o pięknym kształcie, śnieżnobiałe. Prawdopodobnie pracował nad nimi dobry dentysta, bo Kim ma już swoje lata, jednak przecież liczy się efekt. Aktorka śmieje się nieco dziecięco - szczerze i uroczo. Na taki uśmiech warto sobie zasłużyć.

JOANNA BRODZIK

Wielu - i to nie tylko naszych rodaków - uważa Polki za najpiękniejsze kobiety. Ich uśmiechom także nic nie brak! Uśmiech Joasi Brodzik jest ciepły i kojący. Nie ma w nim gwiazdorstwa, znajdujemy raczej zachętę do rozmowy. Osoba, która uśmiecha się w taki sposób, musi być po prostu urocza.

ANIA PRZYBYLSKA

Ta śliczna dziewczyna znad morza słynie przede wszystkim z niesamowitych oczu z wyjątkowo długimi rzęsami, jednak także jej wagi są warte uwagi - szczególnie gdy się śmieją. Aktorka nie należy do gburów, więc dzięki swojemu usposobieniu nie szczędzi nam miłych dla oka widoków. Jej uśmiech jest zaraźliwy i na 100 procent - zachęca do wcielania w życie zasady "jak się śmiać, to do łez".

EDYTA GÓRNIAK

Edyta ma wielu fanów, ale i nie mniej licznych wrogów. Można lubić jej twórczość bądź nie, można próbować analizować jej ostatnie dokonania towarzyskie na plus lub na minus, jednak ocena jej uśmiechu jest jednoznaczna - piękny! Ma w sobie gwiazdorstwo, ale i ciepło. Oryginalne połączenie.


__________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Czego kobiety zazdroszczą kobietom?
>>> Oni zrobili karierę, bo mają ładne buzie
>>> Oto ranking najgorętzych tatusiów