Inne
Reklama

Miuccia Prada zatrudnia do swoich kampanii tylko stylowe dziewczyny. Nic dziwnego, że po Vanessie Paradis, Kirsten Dunst, Lindsay Lohan i Zhou Xun przyszedł czas na Katie. Długo wyczekiwane zdjęcia, o których mówiło się już od listopada, w końcu ujrzały światło dzienne. Sesja miała miejsce w Nowym Jorku, a fotografował prestiżowy duet Mert Alas i Marcus Piggott. Powstały fotografie w stylu Felliniego, niepokojące, tchnące tajemnicą, odrobinę teatralne. Katie w dziennych sukienkach Miu Miu wygląda świetliście i bardzo pociągająco. Reklamy na pewno przyczynia się do stopniowo rosnącej popularności aktorki, o której już mówi się już, że jak Nicole Kidman, niedługo przyćmi Toma swoim blaskiem.

Inne

Jej najlepsza ostatnio koleżanka, Victoria Beckham, też będzie miała tego lata swoje pięć minut. Jeszcze chwila, a odbierze swojemu mężowi jego najbardziej lukratywny kontrakt. W tym sezonie Georgio Armani zatrudnił bowiem do reklamowania bielizny nie tylko Davida, ale również jego żonę. Co ciekawe, zdjęcia ponownie robili Mert & Marcus, umieszczając panią Beckham w scenerii luksusowego hotelu w starym stylu. Eleganckie, klasyczne zdjęcia rodem z lat 40. bardzo pasują do stylu i urody Victorii. Bielizna, którą słynna zakupoholiczka ma na sobie, jest w słodkiej palecie niebieskości, zieleni i różu. To jednak będzie można zobaczyć tylko w sklepach, bo zdjęcia są czarno-białe.

Katie i Victoria razem chodzą na zakupy, spacerują z dziećmi, zostają twarzami znanych firm, a fotografują je ci sami ludzie. Wygląda na to, że zaczynają popularnością przewyższać swoich mężczyzn. Być może to one powinny stworzyć prywatno-zawodowy duet? Mogłyby wtedy na co dzień wymieniać się ciuchami od najlepszych projektantów.

Reklama