Jeśli uwzględnisz każdą z 5 wskazówek, zjesz 500 kalorii mniej. Wystarczy, że każdego dnia zastosujesz się do jednej z nich i schudniesz!

Szczupłe śniadanie

Odtłuszczamy poranny posiłek! Zrezygnuj z croissanta z masłem i kawy z tłustym mlekiem i cukrem. Zamiast tego zjedz chudy jogurt z owocami i wypij niesłodzoną herbatę owocową

Woda do pełna!


Bierz przykład z supermodelek. Sekret szczupłej sylwetki Heidi Klum: nie rozstaje się z butelką wody! Pij minimum 3 litry dziennie. Zrezygnuj z soków, coli i kawy.

Cukier zakazany

Dosłownie we wszystkim: w słodyczach, kawie i herbacie. Nie możesz się powstrzymać przed zjedzeniem czegoś słodkiego, sięgnij po niskokaloryczne owoce (np. cytrusy)

Godzinka na basenie

Wygospodaruj popołudnie na pływanie. Zapro rodzinę lub znajomych do dobrej zabawy. Ruch, zabawa i dobry humor to świetny sposób na zgubienie zbędnych kilogramów i wymodelowanie sylwetki. Na koniec odpocznij w saunie!

Bez kolacji

Jeśli trudno Ci zrezygnować z wieczornego posiłku, przygotuj sobie świeże owoce lub wypij wywar z warzyw. Poczujesz się syta i zapomnisz o głodzie.