Nasz kraj obfituje w piękne kobiety, które potrafią się gustownie i stosownie do okazji ubrać. Anglicy nawet twierdzą, że Polki do pracy ubierają się czasami tak, jakby szły na wielkie gale. A jak wypadają znane rodaczki na wielkich galach właśnie? Oto one.

czytaj dalej


Iwona Węgrowska

Przyzwyczaiła nas do krzykliwych, najczęściej czerownych kreacji, ale na tegorocznych Telekamerach błysnęła prawdziwą elegancją. Sukienka Iwony Węgrowskiej to naszym zdaniem prawdziwy hit!

czytaj dalej


Edyta Herbuś

Brawo! Filigranowa tancerka udowodniła, że umiejętnie noszona biel to ozdoba kobiety. Postawiła na prostotę - i po raz kolejny okazało się, że był to strzał w dziesiatkę. Edyta Herbuś doskonale wróży na przyszłość - uważamy, że ma szansę zostać ikoną mody.

czytaj dalej


Kasia Cichopek

Ciemna zieleń i brunetka - to zestaw, który nigdy nie wyjdzie z mody. Strój Kasi Cichopek to naszym zdaniem hit - a już najbardziej ujęła nas góra kreacji. Lecz aby ją wyeksponować, trzeba mieć naprawdę duuuuży biust!

czytaj dalej


Otylia Jędrzejczak

Sukienka niby w porządku - chociaż można się przyczepić do nadmiernej ekspozycji ramienia pływaczki. Ale duży minus za muszkieterki. Pani Otylio, to był zły pomysł. I te rajstopy - niestety kit!

czytaj dalej


Katarzyna Glinka

Niestety, tym razem wielki kit! Sukienka aktorki jest strasznie sztuczna, napuszona i pozbawiona gustu. Szkoda, bo Katarzyna Glinka to piękna kobieta o subtelnej urodzie. Zmarnowała okazję, by zabłysnąć na salonach.

czytaj dalej


Anna Guzik

I pomyśleć, że jeszcze niedawno zarzucano tej aktorce brak finezji w doborze stroju! A tu taka zmiana: spodnie podkreślają talię osy, a skromna bluzka jest seksowna jak wszyscy diabli. Brawo - dla nas wielki hit!

czytaj dalej


Joanna Jabłczyńska

Co do kreacji Joasi mamy mieszane uczucia. Na pewno reprezentuje ona światowe trendy i nie pozostałaby niezauważona nawet w Hollywood, a z drugiej strony chyba nie do końca pasuje do świeżej urody młodej aktorki. Ale dobrze - niech będzie hit!

czytaj dalej


Agnieszka Dygant

Jeśli napisałybyśmy coś niezbyt pochlebnego o pani Agnieszce, to niechybnie zjadłyby nas myszy - wszak aktorka jest w ciąży! Ale nie napiszemy i to wcale nie ze strachu przed gryzoniami. Gwiazda wyglądała bardzo korzystnie i elegancko. Duży hit.

czytaj dalej


Doda

Może i królowa jest tylko jedna, ale niestety - królestwo mody jest dla niej całkowicie niedostępne. Kit. Na całej linii. Miało być oryginalnie i freakowo, wyszło jak zwykle.

czytaj dalej


Magdalena Schejbal

Dawno nie widziana na salonach młoda mama tym razem nie zachwyciła nas swoją kreacją. Domyślamy się, że miała stanowić przeciwwagę dla skostniałej elegancji niektórych gwiazd, ale przyznajcie, że wygląda dość dziwacznie. Bezapelacyjnie kit.

czytaj dalej


Weronika Rosati

Odkąd panna Rosati nie stroszy swojej fryzury i porządnie maluje paznokcie, bardzo nam się podoba. I tym razem nie jest inaczej. Jej kreacja to dowód na to, że strój "robią" przemyślane dodatki, a nie na przykład perły zwisające z oprawek okularów.