Inne
Reklama

Boisz się kupić buty przez internet? Nie lękaj się - sklepy internetowe podają tak dokładne parametry obuwia, że niewiele ryzykujesz. Poza tym strój ślubny planujesz na długo przed godziną zero, więc zawsze zdążysz opracować plan B, czyli kupić drugie buty. A nasze propozycje są naprawdę bardzo kuszące. To chyba jedne z najładniejszych butów, jakie widzieliśmy. Zresztą przekonaj się sama.

1. GIUSEPPE ZANOTTI: Za 901 dolarów możesz mieć naprawdę wyjątkowe buty do ślubu. Warunek: jesteś ekstrawagancka i nie boisz się modowych eksperymentów.

2. FENDI : Te cudne, klasyczne, wysokie jak diabli czółenka kosztują 757 dolarów. Ale warto za nie tyle zapłacić - założysz je jeszcze wiele razy!

3. CHLOE: 325 dolarów to cena za balerinki z oszałamiającym kwiatem. Propozycja dla pań wysokich, zgrabnych, które nie muszą dodawać sobie seksapilu wysokimi obcasami - albo mają nieco niższych narzeczonych.

4. JIMMY CHOO: Kosztowne - trzeba za nie zapłacić 495 dolarów, ale jakże efektowne. Na ich widok zalśni niejedno oko. Wiadomo, mistrz Choo.

A może torebka ślubna od znanego projektanta? Zerknij TUTAJ.