Gala rozdania Złotych Globów, czyli nagród filmowych przyznawanych przez Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej jest jednym z najważniejszych wydarzeń medialnych w roku. Jedna z teorii brzmi, że posiadacz Złotego Globu ma otwartą drogę do Oscara, zaś inna - że jest dokładnie odwrotnie, bo jedna nagroda wyklucza drugą. Plotki i spekulacje swoją drogą, a nam, widzom tego medialnego przedstawienia pozostaje tylko chłonąć widoki z czerwonego dywanu.

Zobacz, która z pań w tym roku nie popisała się gustem.

czytaj dalej


Mariah Carey, zwana Mimi (jak słodko!), zawsze podkreśla swój wydatny biust. Tym razem przeszła jednak samą siebie. Sukienka, na którą się zdecydowała, pasowałaby raczej na galę przemysłu pornograficznego! Wokalistka przekroczyła granicę dobrego smaku. A poza tym kreacja chyba nie wytrzymała naporu brzuszka gwiazdy...

czytaj dalej


Cher ma na swoim koncie wiele wpadek modowych, ale większość z nich możemy zrzucić na karb jej ekstrawaganckiego wizerunku. Jednak w sukience, na którą się zdecydowała w tym roku przypomina nam postać z kultowej kreskówki "Rodzina Adamsów". Jednak nie to jest największym zarzutem - kreacja dodała jej lat i sprawiła, że Cher wygląda po prostu smutno.

czytaj dalej


Tina Fey, znana z "30 Rockefeller Plaza" postawiła na oryginalność. Niestety, chybiła. Jej sukienka jest po prostu dziwaczna - ani jednoznacznie paskudna, ani też efektowna. Może gdyby gwiazda wskoczyła w czarne, klasyczne szpilki, uratowałaby tę niefortunną kreację. Ale założyła nie mniej dziwne buciki, zatem efekt końcowy jest komiczny.

czytaj dalej


Jennifer Morrison, czyli uwielbiana doktor Cameron wychynęła ze swojej kreacji niczym Wenus z fal. Tyle, że fale są niezbyt gustowne. Poza tym tego typu kreacje widzieliśmy już na tylu gwiazdach... Morrison mogła postawić na coś bardziej oryginalnego.

czytaj dalej


Fanki Nicole Kidman napiszą pewnie, że się czepiamy, bo gwiazda wyglądała na tej gali po prostu zjawiskowo. Nie jesteśmy do końca o tym przekonane - Nicole jest koszmarnie wręcz chuda, a tą satynową suknią tylko podkreśliła swoją anemiczną sylwetkę. Może zawinił kolor? Nie wiadomo - dość powiedzieć, że Australijka wyglądała niezdrowo.

czytaj dalej


Julia Roberts - wielki plus za niewymuszony wdzięk (ona ma to coś, nieprawdaż?), wielki minus za strój. Pretty woman wygląda jak sędzia Anna Maria Wesołowska... a to czarne giezełko, które wdziała na siebie gwiazda woła o pomstę do nieba!

czytaj dalej


Christina Aguilera, zwana w niektórych kręgach Kryśką jak zwykle się nie popisała. Dlaczego ta młoda osoba ma tendencję do przebierania się? Suknia, na którą w tym roku się zdecydowała jest po prostu pretensjonalna, począwszy od koloru, na fasonie skończywszy. Duży minus - ale w przypadku tej wokalistki nie dziwi. Krysiu, popraw się.

czytaj dalej


Młoda gwiazdka Amanda Seyfried postawiła na szyk. I przesadziła. Miało być ekstrawagancko, wyszło śmiesznie. Amanda wygląda tak, jakby wystroiła się na bal, podczas którego postanowiła wcielić się w postać lolitki, uwodzącej mocno starszych panów. Naszym zdaniem zbyt frywolnie.

czytaj dalej


Patrząc na Christinę Hendricks mamy nieodparte wrażenie, że w jej samochodzie nie potrzeba poduszek powietrznych. Na pewno wielu widzów ucieszył fakt, iż gwiazda posiada tak wielkie piersi, ale ich nadmierna ekspozycja bardzo gwieżdzie szkodzi.