Paulinę Krupińską czeka wyjątkowo pracowity początek jesieni. Modelka niedawno wróciła z Peru, gdzie kręciła film dokumentalny dla TVN Style „Sekrety Doliny Inków”. Wkrótce rozpocznie pracę nad kilkoma odcinkami programu „Klinika urody extra”, a także zrealizuje marzenie o prowadzeniu magazynu dla rodziców.

Broń Boże, nie chcę radzić nikomu, udzielać świetnych porad, jak wychowywać dziecko, jak rozwiązywać problemy, od tego będzie specjalista, pan doktor – mówi Paulina Krupińska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

W programie poruszane będą tematy z zakresu zdrowia i wychowywania dziecka. Pojawiać się w nim będą rodzice, którzy chcą zasięgnąć fachowej porady na temat opieki nad potomstwem.

Będę osobą towarzyszącą, która z perspektywy matki małego dziecka będzie mogła dorzucić swoje zdanie i bardziej ludzkim okiem na to spojrzeć, a nie okiem eksperta czy lekarza – mówi Paulina Krupińska.

Modelka swoje pierwsze dziecko, córeczkę o imieniu Antonina, urodziła w lipcu 2015 roku. Twierdzi, że okres ciąży wspomina bardzo dobrze. Nie cierpiała z powodu żadnych dolegliwości i do 6 miesiąca mogła być aktywna zawodowo.

Jeszcze wtedy nikt nie wiedział. Czułam się znakomicie. Jeżeli druga ciąża byłaby taka sama, to może się skuszę – mówi Paulina Krupińska.

Pierwszy odcinek nowego programu TVN Style wyemituje we wtorek 20 września.