Gosia Andrzejewicz urodziła swoje pierwsze dziecko, synka Mateusza, w czerwcu 2015 roku. W ciąży przytyła tylko 7 kilo, nieco więcej po porodzie, gdy ulegała napadom głodu. Twierdzi, że powrót do figury sprzed ciąży był dla niej mozolną pracą, a sukces osiągnęła wyłącznie dzięki całkowitej zmianie diety i treningowi na siłowni. Początkowo jednak wokalistka próbowała innych, mniej radykalnych sposobów.

Reklama

Myślałam, że wystarczy pobiegać, potańczyć i zastosować odpowiednią dietę. Zawsze lubiłam tańczyć, lubiłam sporty aerobowe, ale to nie zrzuca tak szybko kilogramów, jak chciałam – mówi Gosia Andrzejewicz agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Nadmiar kilogramów nie spadał w satysfakcjonującym tempie, wokalistka zdecydowała się więc skorzystać z pomocy trenera personalnego. Zmienił on całkowicie jej sposób myślenia o zdrowym odżywianiu, zrzucaniu nadwagi i modelowaniu sylwetki. Gwiazda zaczęła treningi na siłowni, dzięki którym spalała tłuszcz, a jednocześnie budowała i kształtowała tkankę mięśniową.

Wprawdzie tkwiłam w schemacie, pewnie jak większość dziewczyn, że czemu waga nie spada, ale centymetry tutaj podobno są dużo ważniejsze. Bo faktycznie robiłam się coraz mniejsza, wchodziłam już w ciuszki, które przed ciążą były dobre, więc tutaj się na tym skupiłam – mówi Gosia Andrzejewicz.

Dzięki pomocy trenera gwiazda przeprowadziła też rewolucję w codziennej diecie. Przede wszystkim zrezygnowała ze zbyt częstego jedzenia owoców. Wcześniej była przekonana, że ze względu na obfitość witamin owoce powinny być stałym elementem jadłospisu, trener uświadomił jej jednak, że zawierają one także cukier.

I właśnie dzięki temu, że skonsultowałam się z moim trenerem, udało mi się ograniczyć owoce i to też spowodowało, że kilogramy zaczęły szybko spadać – mówi Gosia Andrzejewicz.

Gwiazda nie skupia się jednak wyłącznie na pracy ze swoim trenerem personalnym. Twierdzi, że jest wielką fanką zdrowego stylu odżywiania i aktywności fizycznej. Chętnie śledzi więc działalność słynnych już trenerek, czyli Anny Lewandowskiej i Ewy Chodakowskiej.

Uważam, że robią naprawdę świetną robotę. I coraz więcej Polek świetnie wygląda. To właśnie dzięki nim – uważa Gosia Andrzejewicz.