• Dekoracje na Wielkanoc
  2
  Wielkanoc tuż tuż, a ty jeszcze nie masz pomysłu, jak udekorować z tej okazji mieszkanie? No i budżet… pewnie nie chcesz wydać zbyt wiele na ten cel, bo jest mnóstwo innych wydatków? Nic się nie martw – śpieszymy z gotowymi inspiracjami!
 • Pisanki wielkanocne
  21
  81
  Wielkanoc tuż tuż. Już najwyższy czas wysłać kartki do znajomych i rodziny, z którą nie spotkamy się przy świątecznym stole. Nie masz pomysłu, jak powinny brzmieć życzenia? Podpowiadamy!
 • Pisanki w wielkanocnym koszyczku - obecność obowiązkowa
  2
  15
  Przygotowywanie wielkanocnego koszyczka to w wielu domach rodzinne święto. Wszystkim święconka kojarzy się z kolorowymi jajkami. Ale przecież na pisankach się nie kończy... Oto krótki przewodnik po tym, co powinno się zaleźć w wielkanocnym koszyku - poza pisankami i barankiem - wraz z wyjaśnieniem symboliki każdego z pokarmów.
 • Wielkanoc
  Rodzinne śniadanie wielkanocne to chwila, na którą każdego roku czeka wielu z nas. Podpowiadamy, jak niewielkim kosztem sprawić, aby nasze świąteczne stoły zachwycały kolorami i dodatkami dobranymi specjalnie na tę okazję.
 • Stół na Wielkanoc
  Kiedy przychodzi Wielkanoc, nasza uwaga skupia się na stole. To wokół niego gromadzą się domownicy i goście, dlatego tak ważne jest, by zadbać o jego odpowiednią oprawę.
 • Bombki wielkanocne
  2
  Choć na Wielkanoc wydajemy znacznie mniej niż na Boże Narodzenie, to i tak jest to znaczniej więcej niż na zwykłe weekendowe zakupy. Co zrobić, by zorganizować rodzinne święta, nie nadwyrężając nadmiernie domowego budżetu? Przedstawiamy pięć sprawdzonych sposobów na ograniczenie świątecznych wydatków.
 • Produkty wielkanocne
  1
  Wielkanoc to nie tylko czas religijnej refleksji i spotkań z rodziną, ale też odpoczynku. Po intensywnych dniach przygotowań przedświątecznych, teraz powinniśmy odłożyć codzienne obowiązki i zwolnić. Zdaniem psychologa Martyny Pawlak należy zachować zdrowy egoizm: Warto zachować dystans, nie zapomnieć o sobie i o swoich potrzebach. 
 • Dekoracje wielkanocne
  1
  Gdzie szukać inspiracji do świątecznego przystrojenia domu? Najlepiej u profesjonalistów, a takich można znaleźć np. w Bombkarni - miejscu, w którym projektowane i sprzedawane są polskie, ręcznie zdobione dekoracje świąteczne. W tegorocznej, wielkanocnej kolekcji Bombkarni każdy odnajdzie coś pasującego do swojego wnętrza - ozdoby zaprojektowane zostały zarówno dla miłośników tradycyjnych wzorów, fanów trendów, jak i zwolenników nowoczesnego designu.
 • Stół wielkanocny
  2
  3
  W naszej polskiej tradycji świętowanie kojarzy się z biesiadowaniem za stołem i kilkudniowym objadaniem. Trudno temu zaradzić, gdy na stole same świąteczne specjały. Jak zadbać o linię, gdy wokół tyle smakołyków radzi Anna Różyk, dietetyk współpracująca z marką Lubella.
 • Folkowe STYLIZACJE na Wielkanoc 2014
  Szykując stylizację na wielkanocne śniadanie warto zainspirować się naszym rodzimym folklorem. Postawić na wyraziste kolory oraz dodatki, takie jak kwieciste naszyjniki czy filcowe torby. Żeby Was do tego przekonać, prezentujemy trzy kolorowe, iście folkowe zestawy.
 • Produkty wielkanocne
  Koszyczek ze święconką to nieodłączny element Świąt Wielkanocnych. Musimy pamiętać, że jego zawartość nie może być przypadkowa. Wszystko, co się w nim znajduje ma znaczenie symboliczne, dlatego produkty powinny być dobrane zgodnie z tradycją. W zależności od regionu Polski koszyczek może wyglądać trochę inaczej, jednak jest lista podstawowych wyrobów, które należy w nim umieścić. Sprawdź, czego nie może zabraknąć w wielkanocnej święconce i jakie jest znaczenie poszczególnych pokarmów.
 • Pisanki w wielkanocnym koszyczku
  4
  Gdzie najlepiej zrobić zakupy na święta? Z zestawienia DGP wynika, że w delikatesach może być taniej, niż w dyskontach.
 • Kia Stinger GT

  Nowy bat policji już zbiera żniwo na drogach. Zobacz, gdzie posypią się kary i mandaty

 • VAT

  Luka w luce vatowskiej. Jest raport mający wykazać, że nie można oskarżać poprzedników o zaniedbania ws. VAT

 • wybory

  Cztery ugrupowania w Sejmie. Jeden lider i przynajmniej jeden wielki przegrany. SONDAŻ CBOS

Zobacz więcej