Pierwsza nasza propozycja to połączenie białej koszuli z czerwonymi szortami w koguci print (główne zdjęcie). Nie ma to jak klasyka z przymrużeniem oka! Uszyta ze sztywnego filcu torebka marki Farbotka, ozdobiona przepięknym haftem przedstawiającym koguta, pomieści wszystkie kobiece drobiazgi. Naszyjnik z czerwonymi kwiatami świetnie skomponuje się z koszulą, a subtelne sandałki na małym obcasie doskonale dopełnią całości.

Reklama

Nie ma to jak folklor w sportowym wydaniu! Szara koszulka, różowa spódnica i fioletowe tenisówki to połączenie nie tylko modne, ale też szalenie wygodne. Ten prosty zestaw urozmaici filcowa torba z haftem przedstawiającym polne kwiaty, a także długimi, skórzanymi rączkami. Kolejnym ciekawym elementem tej stylizacji będzie kwiecisty naszyjnik. Oto look w sam raz na świąteczny spacer!

Media

Do stworzenia ostatniej stylizacji zainspirował nas multikolorowy haft przedstawiający Kwiat Łowicki, który widnieje na uszytej ze sztywnego filcu torebce marki Farbotka. Żółta koszula z granatowymi rękawami, ozdobionymi kwiecistym printem, stworzy zgrany duet z jeansową spódnicą. Sandały na koturnie wydłużą nogi, a naszyjnik z czerwonymi kwiatami przykuje wzrok!

Media