Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Kobieta grzechu warta? Dla niej Waldemar Pawlak stracił głowę

21 grudnia 2012, 09:37
Para pojawiła się razem na gali z okazji 20-lecia Polsatu
Para pojawiła się razem na gali z okazji 20-lecia Polsatu / AKPA
Ubrana w bardzo stroją suknię Iwona Grzymała dumnie towarzyszyła byłemu wicepremierowi na gali z okazji 20-lecia Polsatu. Poznajcie kobietę, dla której polityk odszedł od rodziny.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
Waldemar Pawlak styl moda iwona grzymała uroda

Powiązane

Reklama

Komentarze(243)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • njc sie nie stalo,nic sie nie stalo
  2013-03-11 14:57:11
  Nastepny stary CAP poczul wole Boza. Mysli ..., ze to milosc? Nie to tylko osobka chetna na kase -darmowa- . Ale lekko przyszla ,lekko pojdzie. Potem ,moze przyjdzie opamietanie.
  0
 • PSL kor
  2013-02-22 12:41:12
  jak sie cieszy zalotnik ze swojej glupoty
  0
 • YSKA
  2013-03-08 13:29:00
  ONA W PIÓRACH ...A ON...NIEWYPRASOWANY...
  0
 • zycze
  2013-02-22 12:31:24
  jak sie dorobil na zabraniu rodzinnego dzieciom rolnikow z eby prosil chleba jak dzieci wiejskie
  0
 • BORYNA Z MAZOWSZA
  2013-03-04 16:59:27
  WALDI MOCNO WYSTRASZONY.WPUSCILI CHLOPOW DO BIUR I NIEDLUGO TRZEBA BYLO CZEKAC, ZEBY BABY POWYMIENIALI. PEWNIE POZAZDROSCIL KRZYWOUSTEMU KAZIOWI ISABEL,OBY TYLKO MIALA WYZSZY ILORAZ INTELIGENCJI.
  0
 • PSL
  2013-02-22 12:25:10
  POlacygo go wy wybieraliscie taka szumowine co zniszczyla GORNICTWO a wegiel PO 900zltozeby mu bylo tak cieplo jak biednym polakom
  0
 • Witek znajomek
  2013-02-10 18:49:48
  Ta pani jest ładna, zgrabna i ma śliczne oczy, czoło sugeruje inteligencję. ... Waldi, pomyśl o swojej figurze.
  0
 • Stańczyk
  2013-02-10 16:32:47
  Za spanie z nią płacił z państwowej kasy. Kontrakty załatwiał.
  0
 • Wiesio13
  2012-12-22 23:04:26
  Stop dla GMO w Polsce.
  0
 • zenek
  2012-12-22 21:57:27
  ton najwiekszy gegala parlamentu .
  0
 • KARIERA BLONDYNKI
  2012-12-22 09:51:03
  Waldemar Pawlak mieszka z konkubiną w apartamentowcu, obok dworca w Żyrardowie. Dwa połączone mieszkania, o łącznej wielkości 114 metrów, formalnie należą do jego towarzyszki życia - Iwony Katarzyny Grzymały.
  Grzymała to osoba nieprzypadkowa. Ponad 45-letnia typowa blondynka z Ciechanowa od lat zarabia w spółkach związanych z Pawlakiem. Przez 5 lat zasiadała w zarządach dwóch takich firm.
  Jeszcze kilka lat temu wraz z Pawlakiem mieszkała w obskurnym bloku z wielkiej płyty w Żyrardowie. Dzięki pieniądzom zarabianym na styku prywatno-publicznym mogli przenieść się do atrakcyjnego
  mieszkania. Zresztą Grzymała nie kupiła apartamentu od dewelopera - nabyła go od firmy, która kiedyś była własnością Pawlaka, a dziś jest zarządzana przez jego kolegę
  Iwona Katarzyna Grzymała to postać z "towarzystwa Waldemara Pawlaka", w którego skład wchodzą sąsiedzi ze wsi, koledzy ze studiów i straży pożarnej. Większość interesów "towarzystwa" jest związana z ochotniczymi strażami pożarnymi.
  Waldemar Pawlak nie ma czystego sumienia. Jako prezes strażaków ochotników pozwalał zarabiać firmie, w której przez pięć lat prezesowała jego konkubina. Co więcej - sam był udziałowcem spółki "3i" i w rzeczywistości kontroluje ją do dziś.
  W 2003 roku w spółce 3i doszło do rewolucji. Władzę przyjęła w niej konkubina Pawlaka - Iwona Katarzyna Grzymała oraz 23-letni wówczas Krzysztof Filiński (szef Agencji Rozwoju Mazowsza z politycznego nadania).
  Po przejęciu władzy przez konkubinę i sąsiada dotychczasowi wspólnicy, z Pawlakiem na czele, pozbyli się firmy. Podarowali udziały Fundacji Partnerstwo dla Rozwoju, związanej z ludźmi PSL. Tak więc formalnie Pawlak pozbył się udziałów i związków z 3i jeszcze w 2003 r. Ale tylko pozornie. Minęło ledwie trzy miesiące, a Pawlak został prezydentem fundacji.
  Konkubina Pawlaka chciała robić polityczną karierę. W 2001 r. startowała do Sejmu, z tej samej PSL-owskiej listy, co jej protektor Waldemar Pawlak. Przegrała i porzuciła politykę dla biznesu. W 2003 roku została prezeską firmy 3i, ale weszła też do zarządu spółki Plocman.
  Tak się składa, że Plocman należy do Wojciecha Nowysza, kolegi Pawlaka ze studiów. Przed przyjściem konkubiny Pawlaka Plocman przeżywał ciężkie chwile. "Był to rok przetrwania", napisali właściciele w sprawozdaniu z 2002 r., tłumacząc 150-tysięczną stratę. Pojawienie się Grzymały było jak dotknięcie czarodziejską różdżką. Sprawozdanie z 2003 r. jest entuzjastyczne: przychody milion złotych, zysk prawie 90 tys., a do tego duże wydatki na reklamę i promocję. Co się stało? To proste. Plocman zaczął robić interesy z ochotniczą strażą pożarną. Oto nagle w 2003 r. zarząd główny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych, kierowany przez Pawlaka, zlecił Plocmanowi opracowanie specjalnego oprogramowania i przeszkolenia ludzi. Dzięki tej współpracy Plocman przeżył kilka tłustych lat. Zastrzyk gotówki pomógł spółce, na wszystkim skorzystali bliscy i znajomi Pawlaka. Kolega ze studiów dostał dobre zlecenie, konkubina pracę w zarządzie. Na dodatek powiązana z Pawlakiem firma 3i została udziałowcem Plocmana. A wszystko za strażackie pieniądze.
  System, który Pawlak utkał, polega na sieci powiązań, przysług, wzajemnemu wspieraniu się. Działa to trochę na zasadzie chłopskiej samopomocy: dziś mnie się wiedzie, to ci pomogę, ale liczę na to samo z twojej strony, gdy mnie powinie się noga.
  W 2004 r. Warszawska Giełda Towarowa podpisała umowę ze spółką Wyszukiwanie Informacji Profesjonalnej - WIP. WIP zobowiązywała się "do zarządzania i nadzorowania działalności kontrahenta". Założycielem i głównym udziałowcem WIP był wtedy sam Waldemar Pawlak. Wyszła z tego ciekawa konstrukcja biznesowa. Teoretycznie prezes giełdy bierze pieniądze za to, że giełdą zarządza. Tymczasem Pawlak wynajął do zarządzania firmę WIP. Wygląda więc na to, że umówił się sam ze sobą i jeszcze na tym zarobił.
  W 2006 r. spółka, biorąc kredyt i 50. tysięczną pożyczkę od osoby, której tożsamości nikt nie chciał ujawnić, kupiła dwa sąsiadujące mieszkania w nowym apartamentowcu. Po co firmie mieszkania w Żyrardowie, skoro nawet w Warszawie nie korzysta z siedziby? Prezes tłumaczy, że chodziło o rozszerzenie działalności na nowe obszary. Jakie? Tajemnica.
  Nie minął rok, a okazało się, że mieszkania WIP wcale nie są potrzebne. Ale się nie zmarnowały. Zamieszkali w nich Pawlak i jego konkubina Iwona Katarzyna Grzymała. "Lokale zostały sprzedane pani Iwonie Katarzynie Grzymale na podstawie wyceny rzeczoznawcy" - tłumaczy sucho prezes Szpoton. Dlaczego tak dziwną drogą Pawlak zdobywa wraz konkubiną mieszkania w Żyrardowie? Czy WIP rzeczywiście potrzebowała mieszkań? Kim był tajemniczy pożyczkodawca firmy WIP? Po co lider ludowców pozbywa się udziałów w spółkach (WIP i 3i) i parkuje je w kontrolowanej przez siebie fundacji? Dlaczego do oświadczenia majątkowego nie wpisuje, że zarobił na sprzedaży udziałów? Czy to wszystko oznacza, że Pawlak ukrywa majątek? Pytania są zasadne. Tym bardziej że takie zarzuty również publicznie stawia wicepremierowi jego długoletnia małżonka Elżbieta.
  W listopadzie 2007 r. Waldemar Pawlak wrócił na polityczny szczyt. Został wiceszefem rządu i ministrem gospodarki. Jego konkubina zaczęła dyskretnie wycofywać się ze spółek. W grudniu 2007 r. odeszła z Plocmana, w styczniu 2008 r. przestała być prezesem 3i.
  Przyszedł czas na karierę w instytucjach państwowych. W przesłanych odpowiedziach wicepremier zaprzecza, że pomagał w karierze Iwony Katarzyny Grzymały i podkreśla jej kompetencje - znajomość języków, dyplom SGH czy pracę dla Międzynarodowego Funduszu Walutowego. 5 lutego 2008 Iwona Katarzyna Grzymała objęła stanowisko doradcy prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej. POT to firma, która jest łupem dla polityków. Ale Katarzyna Draba, rzeczniczka POT, przekonuje, że w przypadku zatrudnienia pani Grzymały decydowały kompetencje. W POT krąży informacja, że Grzymała miała przeskoczyć na fotel wiceprezesa. Dziennikarze zaczęli opisywać nepotyzm PSL w różnych instytucjach i z nominacji zrezygnowano. Grzymała niepyszna odeszła z POT z końcem września. Z państwowej branży turystycznej konkubina wicepremiera trafiła do Konfederacji Pracodawców Polskich, z szefem Andrzejem Malinowskim, byłym politykiem PSL. To kolega Pawlaka. W departamencie zagranicznym KPP Grzymała długo miejsca nie zagrzała. Po kilku tygodniach w konfederacji już jej nie było…….
  0
 • Adonis
  2012-12-21 09:45:37
  Pawlak - zwykły wsiok,ale laseczka,ho,ho !
  0
 • Zofia
  2012-12-25 12:17:14
  Stop dla GMO.
  0
 • costam
  2012-12-26 18:32:33
  Ale cepeliada...No to Walduś tera celebryta...
  0
 • lolo
  2012-12-30 17:04:28
  a taki dobry katolik
  0
 • irenat
  2012-12-30 18:09:53
  Rzeczywiście Pawlak zbaraniał
  0
 • Niki
  2012-12-22 01:41:15
  Jezu... Usmiechnięty Cyborg! Nieprawdopodobne...
  0
 • Canadol 001`
  2012-12-22 02:06:14
  Interesujaca Pani .Gdyby nie byl Premierem i liderem parti..Szanse by mial prawie zerowe!NIE Mial by szansy na " NOcna Zmiana"..Ps panowie i (panie tez) prosze o Nie zlosliwe i bez polotne wypowiedzi...Dziekuje.
  0
 • off topic
  2012-12-22 02:32:09
  Ta pani to chyba dostała rozkaz... Rozkaz to rozkaz. Stara sie jak może. Przypomniał mi się "Pan Twardowski":

  "Jeszcze jedno, będzie kwita,
  Zaraz pęknie moc czartowska;
  Patrzaj, oto jest kobiéta,
  Moja żoneczka Twardowska.

  Ja na rok u Belzebuba
  Przyjmę za ciebie mieszkanie,
  Niech przez ten rok moja luba
  Z tobą jak z mężem zostanie.

  Przysiąż jej miłość, szacunek
  I posłuszeństwo bez granic;
  Złamiesz choć jeden warunek.
  Już cała ugoda za nic."

  Diabeł do niego pół ucha,
  Pół oka zwrócił do samki,
  Niby patrzy, niby słucha,
  Tymczasem już blisko klamki.

  Gdy mu Twardowski dokucza,
  Od drzwi, od okien odpycha,
  Czmychnąwszy dziurką od klucza,
  Dotąd jak czmycha, tak czmycha.
  0
 • gaweron
  2012-12-22 02:50:41
  ~JeKo2012-12-22 02:38
  Czego chcesz, przy Palikocie, Biedroniu, Grodzki***, Dodzie itd. to Pawlak jest jak Petroniusz.
  0
 • JeKo
  2012-12-22 02:38:18
  czy nie ma w tej Polsce w XXI wieku innych ludzi z inteligentnym wygladem
  i zachowaniem??? Skoro takie COS jak na tym zdjeciu CZYMS ma byc, to
  brakuje slow. Ta panienka chce cos pokazac, ale kompletnie tanio i zenujaco
  wyglada. Nic stylowego nic nowoczesnego nic co sie w kazdym innym kraju
  widzi. Gdzies we wschodniej wiosce na weselu w stodole to jeszcze by szlo,
  ale tutaj to wstyd. Ten pan wyglada jak kierowca , co to COS ma reprezentowac
  Biedna Polska, skoro takie COS z takim wygladem VIP ma byc - WSTYD!!!
  0
 • szakal56
  2012-12-24 11:33:59
  partia obrotowa to i byly przywodca!!!
  0
 • Tara
  2012-12-22 20:14:10
  Typowy polski katolik, złodziej , oszust i krętacz. Jak cały polski rząd i wszystkie klechy!
  0
 • >>>>>>> Zibi <<<<<<<
  2012-12-22 12:47:07
  BURAK PASTEWNY Z PSL A ONA WYGLĄDA JAK ULATNIAJĄCY SIĘ GAZ ZA KTÓRY BURAK - pawlak POwinien STANĄĆ PRZED TRYBUNAŁEM - STANU , DZIŚ PO NIBY ZNIŻCE PŁACIMY NAJDROŻEJ ZA GAZ W EUROPIE ... CAR ROSJI putin OBNIŻYŁ CENE GAZU TYLKO ONA NIE BĘDZIE DLA POLSKI I ZNOWU BĘDZIEMY PŁACIĆ NAJWIĘCEJ W EUROPIE ...
  0
 • Sławek
  2012-12-31 17:47:53
  Chyba jest z naszych.
  0
 • jorry123
  2012-12-22 07:19:26
  kolejny postępowy i modny pan...
  0
 • mol
  2012-12-22 07:35:39
  A elimenty płaci
  0
 • ela
  2012-12-22 08:10:54
  Ależ on przytył, nie wygląda seksownie ,ot zwykły chłopek !
  0
 • dum-dum
  2012-12-22 08:16:12
  Byłemu wicepremierowi ręce wiszą jak by pchał taczki, zamiast wziść kobietę pod pachę albo za rękę.
  0
 • nol
  2012-12-24 07:31:18
  Czy dalej jest generałem z awansu ???
  0
 • chłop
  2012-12-23 16:18:37
  Pawliak - ty jo z za miedzy cy z sasieka wytrzasnoł, a?
  0
 • też oszukana....
  2012-12-22 08:27:16
  Niech mi nikt nie mowi że nasz kraj taki katolicki i TYLKO WARTOSCI sie liczą i wszedzie tylko Bóg ,honor ,rodzina ,precz z aborcją.To jest dla maluczkich a u gory to jak widać tylko sama rozpusta-bo żona za stara ,bo dzieci za glosne itd...Po co ślub i przysięga .Wpierw trzeba wymagać od siebie a potem od innych.
  0
 • Mr Ed
  2012-12-22 08:34:30
  Niewiele warta ta głowa
  Więc i strata niewielka

  Przypomnijmy to ta głowa wynegocjowała najwyższe w Europie ceny gazu dla Polski
  0
 • kaziuk
  2012-12-29 20:55:49
  G enitaliusz...jestes typowym polskim debilem.Dla ciebie cieciu to Pan Pawlak i Pani,buraku jeden.
  0
 • Tarantula
  2012-12-22 14:08:34
  CO MNIE OBCHODZI ŻYCIORYS DZIWKI. NA TEN TEMAT KTOŚ POPEŁNIŁ
  ARTYKUŁ. WAZNE, ŻE PO RAZ PIERWSZY WIDZĘ SZEROKI USMIECH NA
  BUZI CZOŁOWEGO INTELEKTUALISTY SYSTEMU WŁADZY.
  0
 • Janusz Normalny
  2012-12-22 09:09:41
  Wszyscy sobie kpili z Marcinkiewicza a Pawlaka nikt nie tknął.
  0
 • Janusz Nienormalny
  2012-12-22 09:12:05
  Pawlak w niewyprasowanych spodniach, czyżby urwał się prosto z pola?
  0
 • mewa śmieszka
  2012-12-21 11:24:17
  Zone i corki wysadzil z majatku, teraz na panienki trwoni, playboy
  0
 • Obserwator patologii
  2012-12-22 14:56:51
  Z tego wszystkiego to kon by sie uśmiał.
  0
 • Bader
  2012-12-22 13:24:58
  Panowie zamiast obsikiwać wszystko dookoła zastanówcie się jak stworzyć system maksymalnie dopasowany do polskiej mentalności. Gospodarka w polskim wydaniu powinna opierać się na systemie łapówkarską kolesiowskim. Słownictwo nieco karkołomne ale oddające ducha idei. Tak, tak ja wiem że to jest często spotykane już teraz. Idźmy krok dalej i zróbmy z tego normę. Walka z łapownictwem jest jak deptanie trawników. Odpuścić kontrole ściganie itp bzdety. Róbmy przekręty oficjalnie. Zawracanie doopy że Tusk że Platforma że fazy księżyca miesiączka pingwinów i dziadek z abwery. To wszystko dobre dla pajaców z kółek rózańcowych. Powiedzmy sobie raz na zawsze otwarcie, jesteśmy narodem kombinatorów i przestańmy udawać że panie nie puszczają bąków. Będzie nam wszystkim lżej. Nie będziemy musieli bigać z flagami za oszołomem po Marszałkowskiej. Będzie normalnie.
  0
 • Emeryt
  2012-12-22 09:47:34
  Jak się ma rodzinkę i kilku dzieciaków to nie powinno się myśleć o jakiejś panience. Wychowanie dzieci jest sprawą najważniejszą. Postęp jest dobry w gospodarce czy motoryzacji. I taki pójdzie do kościółka i klęczy w pierwszym rzędzie.
  0
 • sig47
  2012-12-22 09:41:09
  Pawlak to wiejski cwaniaczek utrzymujacy sie przy wladzy przy pomocy mafijnych struktur partyjnych mozliwych dzieki polskiej konstytucji napisanej wlasnie tak aby zabezpieczac interesy podobnych politycznych pasozytow. Prymitywizm tego "meza stanu" widac po jego niechlujnym wygladzie i wymietym garniturze - Pawlak zawsze wyglada jakby byl niedomyty i pewnie tak jest. "Dama" wyglada niezbyt szczesliwa z tym raczej niezbyt inteligentnym chlopkiem , ale widac nie mogla zostac konkubina kogos lepszego. Jakos biskupi nie krzycza o tej moralnosci polskich wielce katolickich "elyt" politycznych.
  0
 • zazdrosny
  2012-12-22 10:54:42
  Ciekawe jak szybko nastąpi rozstanie? Świat się nie zmienia, a Żyrardów to nie Verona.
  0
 • pis -toys
  2012-12-23 00:45:56
  Chłop wyjdzie ze wsi, ale wieś z chłopa nigdy.[Patrz galeria]
  0
 • kosz58@wp.pl
  2012-12-21 17:38:32
  chyba nie trafiła ta pani czasowo, bo Pawlak stracił pozycję. Teraz pani będzie z nim dla wyglądu?
  0
 • bodzio
  2012-12-22 18:57:32
  wygniecione spodnie i marynara wiszaca .Caly Pawlak . A kobita fajna .
  0
 • Genitaliusz
  2012-12-22 11:24:58
  Moi Drodzy.
  Podkreślam , że jest to związek niesakramentalny.
  Czy Pan Premier siadając do stołu wigilijnego zada sobie pytanie o status swojej relacji z tą kobietą ? Czy będzie dzielił się opłatkiem nie będąc wcześniej u Spowiedzi ?
  0
 • gość
  2012-12-22 11:28:47
  Boże jak wiocha
  0
 • obserwator
  2012-12-22 16:03:45
  Nie oceniam pana Pawlaka, on zawsze miał niskie u mnie oceny. Nie można jednak nic złego powiedziec o urodziej tej pani. Ja dodał bym, że wiem kto w tym tandemie nosi spodnie.
  0
 • ZORRO5
  2012-12-21 10:15:01
  TA PANI MA BARDZO SŁABY WZROK
  0
 • baj
  2012-12-30 15:07:48
  da dużo na tacę i nawet ksiądz im pobłogosławi
  0
 • dedek
  2012-12-22 16:22:45
  Ma czym oddychać ale rączęta jakieś takie wychudzone
  0
 • zxcv
  2012-12-21 12:07:24
  a w Wałbrzychu bezrobocie 30%
  0
 • gazowy
  2012-12-22 11:33:22
  kiedy ta gnida stanie przed TS. jak Tymoszenko za podpisanie złodziejskiej umowy gazowej z ruskimi co Polaków i Polskę naraziło na miliardowe straty ten mamlas powinien już dawno siedzieć.
  0
 • rudolf
  2012-12-21 14:05:30
  Wstyd
  0
 • palcio
  2012-12-21 15:12:56
  Ale brudas wies spiewa i tanczy.
  0
 • jan
  2012-12-21 15:40:09
  stara ` zwiotczala miotla
  0
 • nghj
  2012-12-24 01:19:38
  Ale z butów i tak mu słoma wystaje.
  0
 • albert
  2012-12-21 16:14:50
  Ten to zawsze lubil zawalic...
  0
 • jan.k
  2012-12-23 01:03:12
  a mnie sie to kojarzy z wolem zaprzezonym do karocy taka fobia
  0
 • bodo
  2012-12-22 17:38:01
  Tobie Waldek woda z Nilu nie pomoże, a cóż dopiero z motopompy strażackiej - chyba zdurniałeś na amen.
  0
 • hmmm
  2012-12-23 02:07:21
  No ten krawacik to jakiś taki nieświeży
  0
 • Znudzony
  2012-12-21 17:04:00
  Waldek az odmlodnial...
  0
 • faspla
  2012-12-22 17:50:08
  I aż prosi się dodać STANOWISKO !
  "Życzliwe polaczki "nie mogły mu tego darować bo same nie mogły !!!
  Więc głosowały jak mogły .
  0
 • jaś
  2012-12-21 18:38:36
  typowy obraz moralnego zepsucia
  0
 • lis
  2012-12-22 12:29:42
  czy tez bedzie obsikiwal pedzacy samochod przez pieska ,to niech POwie czy moze sie odbyc stosunek w biegu ,bo bedzie mu to Potrzebne dla wiarygodnosci
  0
 • i(x)ks
  2012-12-21 19:45:40
  piękna kobieta
  0
 • ja ja
  2012-12-21 19:56:55
  Piękną konkubinę ma Waldek.
  0
 • diabeł
  2012-12-22 12:35:13
  umarł król niech Żyje król .kto z tego zaplecza świeżych krawacików robi cokolwiek
  dla narodu.Konstytucja ,ustawy, prawo itd.To wszystko robi się dla siebie i dla rodzinki i znajomków.Oni wszyscy powinni podzielić los Tymoszenko.Oni są jak syzyf.zawsze wracają
  0
 • hengaj
  2012-12-22 12:41:40
  Niech na całym świecie wojna byle polska wieś spokojna.Na czele z Pawlakiem.
  0
 • fryzjer
  2012-12-21 22:35:04
  o boże tyle kogutów oskubano
  0
 • GOŚĆ
  2012-12-21 22:36:04
  para z pod samowara
  0
 • oso
  2012-12-22 15:09:20
  Jak Grzymała z Pawlakiem .
  0
 • elf
  2012-12-23 21:24:20
  Wstydu i żenady BRAK
  0
 • kolo
  2012-12-21 09:59:59
  Kto przez cale zycie byl kmiotem - zostanie na zawsze, bez wzgledu na to kto przy nim stoi (czy lezy)

  Juz lepiej zawiesic oko na fotkach mojej zony:
  0
 • jan
  2012-12-21 10:01:45
  Po "nocnej zmianie..." w 1992r ten pan doił nieprzerwanie "krówkę..." i udoił sporo! Na wszelki wypadek, włascicielka gospodarstwa rolnego jest...mama! Odszedł w najlepszym momencie z tonacego statku do szalupuy! Dobry gracz!
  0
 • ola
  2012-12-21 10:03:10
  Musi mieć sporo kasy, ze ta pani tak go kocha...!
  0
 • adam
  2012-12-21 10:04:40
  Pawlak w starych kapciach a panienka w piorach !!!
  0
 • ads
  2012-12-21 10:11:31
  nie wiem czy to dobry przykład dla reszty .
  0
 • fuj
  2012-12-21 10:19:18
  Kolejny zas...raniec ktoremu sie wydaje ze piekla nie ma .
  0
 • Josef
  2012-12-21 10:26:11
  Czymś dysponuje ,jak taka laska na gumo filca wskoczyła! Ale dlaczego on nie założył munduru generalskiego???
  0
 • bobueta
  2012-12-21 10:32:50
  nowy ubranie zostawo u zony , a stare nie odprasowanea , a suknia jak u kokoty.
  0
 • Mao_tse_tung
  2012-12-22 15:27:53
  Spał w tym garniturze od dwóch miesięcy,
  nawet butów nie zdejmował.
  Widać syndrom wekendowego sam-bójcy krązy w poblizu...
  Skończy wkrótce jak Lepper
  0
 • EDMUND ZE ŚLĄSKA
  2012-12-21 13:18:04
  wstydzmy się że takich pajacy wybieramy do rządzenia naszym krajem
  0
 • gąbin pany
  2012-12-21 11:26:44
  Jakby się nie ubrał - "słoma z butów wyłazi". Cóż, człowiek z Pacyny wyjdzie - Pacyna z człowieka nigdy ! A ta...hm, jak z westernowego filmu o burdelmamach.
  0
 • Weteran
  2012-12-21 11:27:21
  Z dobrobytu,przewróciło się w głowie
  0
 • krakusek
  2012-12-22 15:29:36
  Ten jego garnitur jest fatalnie skrojony ale kobieta warta grzechu.
  0
 • JURA
  2012-12-21 11:38:05
  Gdzie ona miała oczy i uszy? Chyba, że ten mamlas w domu jest zupełnie inny.
  0
 • Zimny już Lech
  2012-12-21 11:57:11
  I taki piz... potrafi sobie znaleźć kobitę ..
  0
 • polak
  2012-12-21 11:40:58
  Skutki rządów Pawlaka:
  1.PSL bankrut ekonomiczny. Kasa pusta , długi ogromne.
  2.Poparcie społeczne PSL 7%, niższe niż dawny ZSL.
  3.Zaplecze polityczne to samorządowa biurokracja bez politycznego przywiazania do PSL
  4. Brak poparcia Kościoła.
  5.Zero wpływów w mediach.
  6.Brak opiniotwórczej inteligencji.
  7.Zupełna utrata środowiska wiejskiego na rzecz PO i PiS.
  8.Brak poprcia straży pożarnych. Nie głosuj ą na PSL.
  9.Zachowane w PSL wpływy dawnego PZPR i dawnych służb specjalnych.
  10. Brak kadr PSL- owskich.
  11.Zero wpływów w urzędach i instytucjach centralnych.
  12.Król był nagi.

  12 itd, itd...Można tu wymieniać
  0
 • koko
  2012-12-21 13:21:47
  No no Ten przynajmniej ma coś z życia. Laska palce lizać.
  0
 • aty
  2012-12-21 12:00:15
  Pawljak, ty konusje. Oddaj tę kobietę normalnym facetom.
  0
 • buba
  2012-12-21 12:09:19
  widać,że wsiowa baba ,ta bizuteria i ten kwiat na głowie. Słoma z butów wychodzi przez kilka pokoleń. Niestety.
  0
 • Rolnik
  2012-12-21 12:11:06
  Do polak. Zapomniałeś o najważniejszym . Dzięki ich debilnej ustawie o ścinaniu drzew zrujnowanych zostało tysiące ludzi. Taki to PSL przyjaciel rolników.
  0
 • jagodzianka
  2012-12-21 12:14:29
  Panie Waldemarze! Fatalna fryzura, fatalny garnitur, fatalny krawat, fatalne buty. Kiepską stanowi Pan oprawę dla swojej nowej partnerki, która widocznie tak była pochłonięta sobą i swoją nową rolą, że nawet nie rzuciła na Pana okiem, aby zauważyć, jak bardzo niestosownie ubrał się Pan na elegancką w końcu imprezę. Nic dobrego to nie wróży.
  0
 • londynczyk
  2012-12-21 12:24:32
  Waldemarze ... Waldku - ale burak z ciebie, zreszta masz to gleboko gdzies
  0
 • rita
  2012-12-21 12:42:09
  Wielu chłopom na stare lata sperma wali w mózg.
  0
 • wiktor
  2012-12-21 12:43:12
  oj..baba poczuła kasę wiec doi Waldka, bo sama to nierob
  0
 • STUDENT PRAWA JACEK WOLNY
  2012-12-21 13:21:40
  CHyba ta pani to jest z tych co każdemu nie da--tylko temu co chce
  0
 • eda
  2012-12-21 13:23:57
  Podoba się , ale spodni mu nie wyprasowała; no chyba że teraz taka moda !!!
  0
 • sb
  2012-12-21 13:33:14
  prawdziwy Waldek to jest w ''NOCNEJ ZMIANIE'' jak zrobili zamach stanu z donaldem i spółką.
  0
 • karla
  2012-12-21 13:41:55
  niektórym to się w dupie poprzewracało jedynie jarosław jest porządny i od nikogo nie odszedł
  0
 • qaz80
  2012-12-21 13:49:18
  pracy szuka na gali polsatu - nic nie robic i kasowac kilkadziesiat tysiecy miesiecznie! w koncu byl premierem ministrem i wicepremierem ale nic nie umie robic DYZMA!!!
  0
 • adam
  2012-12-21 13:54:29
  Widać, że Pawlak to chlop, butów nie wyczyścił.
  0
 • Jednoaktówka Szekspira
  2012-12-21 14:15:45
  (przy suto zastawionym stoliku w knajpie "Pod Aniołem Cieciem")

  - Powiedz mi Waldek szczerze - czy ta twoja nieoczekiwana ucieczka z rządu - to jest znak, że... ...nno, że już czas? No wiesz, co mam na myśli?!

  - Wiesz Donek - jeśli chodzi o ciebie - to szczerze ci powiem, że ja nie wiem, bo ja z innymi ludźmi kombinuję, nikomu na ręce nie patrzę i cudzych pieniędzy nie liczę, więc odpowiem jak prawdziwy przyjaciel - radzę ci - rób jak uważasz!
  W końcu - widziały gały, co brały, ile brały i od kogo!

  Ja nabrałem dosyć - więc spadam!
  Wybacz, ale trochę się spieszę...
  Cześć!
  Aha - nie zapomnij powiedzieć bufetowej przed wyjściem , że to wszystko tutaj - to na rachunek Polsatu!
  0
 • ocenzurowany ślązak
  2012-12-21 14:16:48
  "wart pac pałaca a pałac paca". Trzeba byc idiotą żeby dla takiego nic rzucić rodzinę. Ale czegóż można się spodziewać po strażaku.
  0
 • scyzor
  2012-12-21 14:18:08
  „Z was się śmieję, z was ! Z całego społeczeństwa, z wszystkich kochanych rodaków ! (...) Otóż oświadczam wam, że wasz mąż stanu i płemieł (...) wasz wielki człowiek, (...) to zwykły oszust, co was za nos wodzi, to sprytny łajdak, fałszerz i jednocześnie kompletny kretyn ! Idiota niemający zielonego pojęcia nie tylko o ekonomii, lecz o ortografii. To cham, bez cienia kindersztuby, bez najmniejszego okrzesania ! Przyjrzyjcie się jego (..) prostackim manierom ! Skończony tuman, kompletne zero ! (...) Wulgarna figura spod ciemnej gwiazdy, o moralności rzezimieszka. (...) To wy wywindowaliście to bydle na piedestał ! „

  A. Dołęga-Mostowicz: "Kariera Nikodema Dyzmy"
  0
 • polak_alkoholik
  2012-12-21 14:21:03
  Waldek to autystyczny ************* Prącie ma jak mały Cygan nogę.
  0
 • HOME 48
  2012-12-21 14:24:54
  PAWLAK WYGLADA JAK ROLNIK PRZY IWONCE.DAJĘ MU DWA LATA I DOSTANIE WTEDY NIEZŁEGO KOPA. IWONKA WIE CO ROBI.
  0
 • SD
  2012-12-21 14:47:27
  na szczęśliwą nie wygląda ta dama, a Tuska nie było złożyć hołd Polsatowi za 5 lat przychylności?
  0
 • emka
  2012-12-21 16:50:08
  Kobieta ze wsi wyjdzie.ale wieś z kobiety nigdy
  0
 • buras
  2012-12-21 15:19:38
  Wyglądają jak serwis sprzatający ,
  0
 • Rejent Krzykacz
  2012-12-21 15:20:09
  SIEROTY PO III RP.

  TYLE TYLKO, ZE GAZPROM COS TAM ZAPISAL W SPADKU!
  0
 • sz
  2012-12-21 15:07:02
  Waldemar, czemu szykowna kobieta nie potrafi Ci wybrać gustownego krawata? Ten to jak z szalonych lat 90., chłopie.
  0
 • WAN
  2012-12-21 15:16:20
  I niech mi teraz proboszcz powie, że 'żyję na kocią łapę' od 42 lat ze swoją drugą (a włąściwie uczuciowo to pierwszą) żoną, z którą mam ślub cywilny. To mu powiem, że wziąłem, jak się teraz okazuje, przykład z 'lepszych od siebie' KATOLIKÓW. Pozdrawiam i życzę Wesołych i Zdrowych Świąt.
  0
 • wie to JAR kaczor
  2012-12-21 15:23:32
  kaczynskej nawet makijarz nie pomorze 'i tak jest straszna
  0
 • emeryt
  2012-12-22 21:51:52
  to karierowicz i zadlugo siedzi w parlamencie , szkodnik [patrz umowa gazowa[
  0
 • pytalska Basia
  2012-12-22 15:47:14
  popatrzcie jaki to katolicyzm w tej bogobojnej polsce. ilu polityków prawicowych ma kochanki, lub drugą żonę? a ilu z tych co zgineli w soleńsku miaóo drugą żonę a katolikami się mieniło? Obluda jak polska długa i szeroka
  0
 • janek86
  2012-12-21 16:08:20
  Coz politycy tez ulegaja pokusom. A swoja droga to ona pewnie zazyczula sobie wiecej czasu dla siebie. Cwana ona.
  0
 • model
  2012-12-22 16:44:20
  Pawlak brak ci kultury bo nie idziesz razem tylko wychodzisz przed kobietą a po za tym idziesz jak manekin
  0
 • LOL
  2012-12-21 16:36:20
  Pawlak taki z cicha pęk,a przebiera w kobitkach jak w ulęgałkach
  0
 • EMERYT
  2012-12-21 16:37:28
  mysle ze kozea ja kasa zaslepil bo takiego nieudacznika to niczym wiecej nie moze kupic kobiety .Zniszyl ludzi pracy i jeszcz gdzies lazi koza bezczela A SIO
  0
 • bbb
  2012-12-21 16:56:40
  ogolić ją, wykastrować, wywieść na gnoju *****
  0
 • krzyhoo1
  2012-12-21 19:47:47
  piękna kobieta, na którą nie stać by było 99,99% forumowych szumowin; a Waldek to i owszem wygląda swojsko
  0
 • bb b
  2012-12-21 16:57:45
  a co u tej ***** robi krzysz na cyckach
  0
 • stonka
  2012-12-21 17:06:26
  w tym kraju jednak każdy może zrobić karierę w polityce.
  0
 • Oburzony
  2012-12-21 17:14:13
  Jednak to prawda że nie dobrze mieć za dużo kasy bo na stare lata *********** Pawlak zidiociał do reszty.
  0
 • Oburzony
  2012-12-21 17:34:29
  O.D.P.I.E.R.D.A.L.A bo wykropkowaliście!
  0
 • hahahaha
  2012-12-21 17:47:51
  "Pawlak stracił głowę" - to zdanie to oxymoron, od dawna wiadomo ze Pawlak NIC stracił, on nie ma głowy.
  0
 • tom
  2012-12-21 17:45:12
  Nic szczególnego. Ładniejsze są na ulicach każdego miasta.
  0
 • A'fe_minus
  2012-12-21 17:57:01
  Sukienkę kupił, na garnitur nie starczyło, s-PO-nsora z Rosji zabrakło ???
  0
 • wykształciuch
  2012-12-21 18:11:47
  Dlaczego Polacy wchodzą z butami w prywatne zycie polityków?Czy nie ma innych tematów? Czyżby dziennikarze bazowali na zaspakajaniu instynktów plotkarskich GAWIEDZI? Poziom dziennikarstwa stacza się!
  0
 • wawa
  2012-12-21 18:28:39
  ta baba wygląda jak by chciała mowic:" ,kiedy ta żenada się skończy i będe korzystać z tej kasy tego ślimaka",
  0
 • zbyszek
  2012-12-21 19:07:18
  mysle ze zrobil sie nerwowy w kroku. bo zaczely sie problemy z,, kroczem,,
  0
 • CX
  2012-12-21 18:40:00
  A Pawlak jakąś głowę ma? Jakoś nie zauważyłem. A baba- koszmar!
  0
 • wiola
  2012-12-21 18:41:09
  oficjalnie ten burak to nie bigamista nie mąż nie konkubent nie rozwodnik tylko bzykacz ksywa portret pamięciowy
  0
 • wieśniacki cyborg
  2012-12-21 19:22:13
  ha ha ha kobiety są śmieszne :)))
  0
 • kaktus
  2012-12-21 19:40:08
  Całe szczęście że cyborg odszedł. Powinien całkowicie zniknąć z życia publicznego. Babsko okropne. Ale obciach, bezguście, wiocha!!!
  0
 • POrażka
  2012-12-21 20:32:13
  kobita jest lekko zażenowana bo myślała że będzie panią premierową, może nawet kiedyś prezydentową a tu jakaś gala obciachowego Polsatu
  0
 • niesmak
  2012-12-21 20:31:48
  Drugi Kazio Marcinkiewicz... Dlaczego młodzi politycy tak łatwo głupieją? Loża kazała?
  0
 • jkr maria
  2012-12-21 20:36:21
  dobrze ze Bog dal rozum, jestesmy w jego wieku.
  0
 • pawlak sami swoi
  2012-12-21 21:03:50
  mechanizator rolnictwa i diva operetkowa ha ha ha ha
  0
 • wiocha
  2012-12-21 21:13:21
  Pawlak czy to w polityce czy na salonach to pasuje ja wół do karety
  0
 • akuku
  2012-12-21 21:52:57
  Ale wiesniarstwo. I te pogniecione za dlugie portki, rozdete brzuszysko, buty nie wyczyszone lekko schodzone.A ta jego kochanica w starszym wieku przebrana za hiszpanke, flamenko z kwiatkiem we wlosach. Kobito nawet Jacykow by cie lepiej ubral.
  0
 • wieśniak
  2012-12-21 21:30:10
  chłop ze wsi wyjedzie,ale wieś z chlopa nie wyjedzie Na wszystkich fotkach Pawlak to typowy chłopek roztropek.
  0
 • odgromnik
  2012-12-21 21:35:36
  na 4 z 6 widać jaki to burak, choć czasami pomysły ma niezłe. Pamiętam o nim program w TV, żona dzieci ... eh. Polityk to jest zawód, zawód wyborców
  0
 • JAN KAZIMIERZ
  2012-12-21 21:39:34
  chłop to chłop i to tak bedzie zawsze
  0
 • gość
  2012-12-21 22:55:14
  To dla niej tak nas wykiwał na gazie z rosj oj droga dupa cenna ale i tak kiedys go wycycka
  0
 • sek
  2012-12-21 23:51:20
  No cóż, mężczyznom po pięćdziesiątce trafi się czasami druga miłość. Stara żona już się dawno opatrzyła i dzieci też. Na to nie ma siły, czy się to komuś podoba czy nie.
  0
 • Te spodnie .....
  2012-12-22 00:11:02
  Ta pani ma juz swoje lata ,
  ale jesli starsza to trzyma sie nie zle .
  0
 • cucu
  2012-12-22 20:21:13
  Oj Waldi chociaż jakąś ścierą przyglancował byś sobie troche trzewiki jak idzie do ludzi . Na zdjęciu widać że dawno jej nie widziały o paście do butów nie wspomne przez litośc bo pewnie u was na wsi to fanaberia.
  0
 • wiele bny
  2012-12-22 19:00:17
  Nie cierpię wenderlicha cudaka, ale odczepcie się od radka wole jego wpadki niż madralinskiego cudaka narcyza Samolot / szczątki/ wróci i cały naród będzie się mógł nim jeszcze nacieszyć. A tak na marginesie jaki naród, taki wrak.po co wam ten wrak mało złomu w kraju
  0
 • skoczek!>
  2012-12-22 21:45:45
  burak to burak-pierwszy się pcha na salony!
  0
 • gość
  2012-12-24 13:13:41
  wdał się w Marcinkiewicza
  0
 • cxcezar
  2012-12-29 07:27:51
  Nie jest ważne kto z kim śpi,ważne jest by było przyjemnie !!!
  0
 • mkk
  2012-12-22 22:49:04
  BArdzo very much stylizacja:
  dzeiwczyna odstawiona "na bogato",niemal jak na Boże Ciało, cekinowo-wieczorowo, pióra, rozcięcia, itede
  chłopak - odziany w przykusy wymięty garniturek z tworzywa, źle zawiązny krawat, wykoślawione buty, brzuch widać pod guzikiem marynarki, itede..

  Dziewczyno, palnęłaś z tą kreacją. Ty palnęłś...A może nie wiedziałaś, że towarzyszący ci chłopak będzie odziany jak starszy referent z GSu? Nie uzgodniłas z nim konwencji ubrania? No tak, strzeliłaś sobie wdzianeczko mysląc : " - Ustroję sie na panią, bo bendom tam damesy i inne artystki, to co, ja goooorsza?"...
  A Twój mężczyzna odział sie jak na poświęcenie motopompy w remizie na Podlasiu...

  Zresztą, do Twego stroju nie tylko Twój towarzysz powinien byc w smokingu.
  Uprzednio powinnaś sprawdzić, czy także inni panowie będa masowo w smokingach i czy taki jest dress code na ten wieczór...JNo, takie towarzyskie subtelności... Jak nei soprawdziłas, to ewidentnie przestrzeliłas... BArdziej TY niż Twój towarzysz.
  Bo po Nim i tak sie za wiele nie spodziewamy.
  0
 • observer
  2012-12-22 23:03:00
  Przestancie byc poblazliwi dla hochsztaplerow. Dlaczego dziennikarze nie wyciagneli na jaw sprawe projektu developerskiego na Grzybowskiej i udzialu w tym Pawlaka. Cale stado aktualnych i potencjalnych dupolizcow kryje tego kretacza.
  0
 • Adam Hofman
  2012-12-23 17:49:10
  Ten chlop to zdziczal czy zbarania?
  0
 • w starym piecu
  2012-12-29 07:54:12
  Przytyło się troche, posiwiało, ale co tam, Łapicki był jeszcze starszy...
  0
 • uuu
  2012-12-23 07:00:12
  a un taki religijny beł patrzcie ludziska co to tacy zakłamani ludzie sa warci
  0
 • Genitaliusz
  2012-12-23 22:01:43
  Waldek , lizałeś już tej damie patelnię ?
  0
 • raś
  2012-12-29 08:26:27
  podobna do kostuchy
  0
 • ten
  2012-12-23 12:40:17
  Z sylwetki to sam siebie niepewny ten niby miejski chłopek robjący bokamy co rolnikom zafundował po 1100 emerytury i sie cieszył
  0
 • LK.
  2012-12-29 20:14:05
  Czy polityka nie obowiązuje przykładne życie prywatne .?
  0
 • obserwator
  2012-12-23 12:43:43
  Rolnik pracuje od świtu do nocy i tyśiąc sto złotych EMERYTURY i te chłopy na nich głosują
  0
 • POPISOWIEC
  2012-12-23 14:01:10
  Trzeba podkreślić, że ten polityk potrafi mieć własne zdanie i odwagę je prezentować.
  0
 • kulawe josek
  2012-12-23 17:52:22
  Pawlak , prasuj spodnie chociaż co trzeci dzień...
  0
 • lepianka
  2012-12-23 16:23:58
  he he - to sukienka jak do can cana a nie na gale Polsatu i zestawiona jeszcze w pawlakowym garniturkiem.
  0
 • mardu
  2012-12-28 23:45:29
  ale tiul opsikany jełop
  0
 • ppppppppppppp
  2012-12-23 14:22:28
  Partnerka jest ok.Ale jej partner to chyba uzywal ten garnitur bardzo dlugo,przy takiej toalecie partnerki on wyglada jak ubogi ,krewny.
  0
 • emeryt
  2012-12-23 18:49:27
  Brakuje jej jeszcze piórka po prawej stronie głowy i miałaby już wszystko!!!Kompletny brakuje jej gustu emeryt !!!
  0
 • strażak
  2012-12-23 20:58:51
  Drugi Kazio Marcinkiewicz, naprawdę tym głupkom odbija. Nie mają wstydu i ambicji
  jak mogą spojrzeć swoim dzieciom i rodzinie w oczy.
  0
 • piniundz
  2012-12-23 23:03:55
  Oszalał chłop myślałem że tak jak Berluskoni będzie ładna młódka a tu stare próchno i widać że pazerne na piniundze babsko a Waldek już teraz jest jak bezdomny bez stanowiska bez prezesury to już pan nikt..
  0
 • AZ
  2012-12-29 15:39:32
  I do kościółka.
  0
 • uważny
  2012-12-23 18:28:03
  Mam prośbę do "Moderatora", a mianowicie: kiedy pojawi sie napis w którym jakieś niekulturale chamidło ze wschodu, napisze zamiast Polak czy Polacy, słowo Polaczki czy Poliaczki i to z małej litery,to wiadomo skąd on jest i że we własnym kraju to on trzyma gębę w kuble i boi się cokolwiek powiedzieć bo go zaraz uczynni przekażą tym od łamania kości. Jego tu do Polski przysłali w innych sprawach i on zahłystuje się tym co to jest wolność, ale jest wściekły bo to nie u niego tylko w Polsce. A więc nie umieszczajcie takich wpisów bo ten prymitywny idiota nawet nie wie jak to jest u nas obraźliwe i niekulturalne. Co do jego kultury to nie mam pretensji bo on nawet nie wie co to jest kultura, ale zasady jakimi powinien posługiwać się w naszym kraju, to powinien znać.
  0
 • Szukający rzeczy pozytywnych
  2012-12-24 14:26:35
  Do ~ngh A tobie wystaje belka z oka
  0
 • hahahaha
  2012-12-24 16:19:31
  Pawlak, jak ci poszla Nocna Zmiana z ta panienka?
  0
 • Jann
  2012-12-25 06:28:00
  Wstyd to pikuś,a gdzie Bóg z którym PSL tak się obnosi?Cała prawica nie wiuerzy w Boga. To tylko gra pozorów.Na prawicy co drugi to rozwodnik,spójrz PIS. Tu Michalik ma zagrorzenie wartości rodziny.
  0
 • słowianin
  2012-12-25 11:45:23
  Ej! Moraliści! Przyznajcie się który z was nie chodzi na boki! Przestańcie już pisać takie głupoty! Niejaki "nghj" pisze o słomie z butów... A tego konia, co twój ojciec na odróbkę pożyczał, to już odpracowałeś?
  0
 • szofer
  2012-12-25 11:47:51
  "genitaliusz! A ty tego nie robisz? Bo ja ROBIE!
  0
 • ~Tofik
  2012-12-31 10:39:28
  pasują do siebie jak ja w walce z Tysonem.
  0
 • fryta
  2012-12-27 12:52:15
  Waldi jest spoko, kobitka jest zapewne dla zmyłki.
  0
 • Mary
  2012-12-25 13:20:56
  Nasz byly vice-premier musi sobie sprawic nowy garnitur.Bow tym wyglada bardzo zle,j szczegolnie przy tak pieknej i wspaniale ubranej kobiecie.
  0
 • normalny
  2013-01-05 04:32:00
  A g... wam do tego, pilnujcie waszych zafajdanych gaci!
  0
 • ~ hatt
  2013-01-02 21:00:49
  A sio,a sio Pawlak
  0
 • ht
  2012-12-27 12:54:50
  Warty grzechu szkodniczek.
  0
 • kasia!!!
  2012-12-29 10:57:24
  ale ktora to już kolejna rodzina i ile dzieci opuscił Pawlak,niektorzy faceci w pewnym wieku myslą nie głową a rozporkiem,żeby ten rozporek był jeszcze młodszy a głowa fajniejsza,ale to prtzecież masakra!
  0
 • Henio
  2012-12-26 10:59:03
  Nie jeden by zrobił porządek w swoim niby małżeństwie ale do tego potrzebna jest kasa jeśli uważacie że lepiej do końca życia jest lepiej dusić się w toksycznym związku to jesteście w błędzie. Brawo Waldek podziwiam Cię że miałeś tyle odwagi i zakończyłeś to co nie miało sensu! ja bym zrobił podobnie gdybym miał odpowiednią kasę! pozdrawiam Cię
  0
 • roma
  2012-12-26 19:25:48
  Jaki zalotny fiok na czole chlopa, miastowa tez niczego sobie.
  0
 • Mietek
  2012-12-26 12:01:51
  Co wy chcecie od Pawlaka a co Gosiewski był lepszy.
  0
 • toffi
  2012-12-26 15:44:29
  Przyzwoity człowiek nie zostawia żony, której ślubował oraz dzieci, dla których jest najważniejszym człowiekiem na świecie, dla żadnej innej kobiety!!! Zdradził najbliższych więc może tym bardziej zdradzić swoich wyborców !!! A ta "Pani"? Chyba szkoda słów...wszystko widać na zdjęciach.
  0
 • Obs..tor
  2012-12-26 16:05:40
  nowe wartości chrześcijańskie prezentują politycy wszystkich opcji :- MAMONA - KOCHANKA - BÓG - HONOR - OJCZYZNA...
  0
 • bucek
  2012-12-26 18:32:06
  za nasze podatki PAWLACZYNA dostaje malpiego rozumu
  0
 • Genitaliusz
  2012-12-28 19:49:57
  Pawlak lizałeś już patelnię tej pani ?
  0
 • olo
  2012-12-26 18:00:18
  Tak jak ,,Chłop żywemu nie przepuści" - tak W.Pawlak nie przepuścił tej kochance - i to na wiele lat przed formalnym cywilnym rozwodem. Bo Chłop na zawsze zostanie chłopem- bo ,,Chłop wychodzi ze wsi, ale Wieś z Chłopa nie wyjdzie- Nigdy"! Prawy Polak i Prawdziwy Katolik zaprzedał duszę Diabłu,bo zdradził prawowitą żonę i zostawił ją na polskiej wsi w Pacynie, k/Gąbina. Takie mamy w większości-Prawe i Sprawiedliwe Społeczeństwo- HAŃBA!!
  0
 • rysio
  2012-12-27 10:52:18
  nie długo go porzuci takiego starego głupka. Zabawi się starym . Jak on wygląda na tym zdjęciu jak by z córką szedł.Zastanów się Pawlaczku , romansuj ale sobie zdjęć nie rób .
  0
 • hahaha
  2012-12-27 10:55:09
  ale głupek nie widział się w lusterku łamaga
  0
 • v
  2012-12-27 13:25:18
  dwie kur*y, jedna polityczna, a druga klasyczna
  0
 • KALINOWSKI
  2012-12-27 16:29:33
  TO CI WALDUS...bycze jaja <byczy kon<bycze potrzeby seksualne
  0
 • Waldek
  2012-12-27 17:16:31
  mogła by zadbać o Waldusia, bo sama wielce wystrojona.
  0
 • jkr maria
  2012-12-27 18:05:00
  A ja na niego glosowalam.
  0
 • ala
  2012-12-27 22:52:21
  i myślałby kto że ona go kocha!
  0
 • acha
  2012-12-28 10:28:06
  Hmmm, podobna do nowej Palikota.
  0
 • Cezar
  2012-12-28 11:02:30
  jak na wiejskie standarty,to mis świata,nie tylko Zyrardowa.
  0
 • Henry
  2012-12-29 13:25:09
  A pokażcie mi jakąkolwiek panienkę która by nie poszła na kasę? Większość wypowiedzi zamieszczają kobiety i to złośliwe bo zazdroszczą że to nie One wpadły w objęcia Pawlaka! A jakie macie prawo Go tak osądzać? Nie sądżcie bo Same będziecie sądzone! Widocznie facet dusił się w Swoim starym związku a życie każdy ma jedno i nie da się go powtórzyć! Spieszcie się by właściwie go przeżyć!
  0
 • hahahaha
  2012-12-28 15:07:19
  Waldi, od czasu do czasu moglbys dac te zasikane spodnie do pralni!
  0
 • chłop
  2012-12-28 15:18:48
  Widzisz Waldek, latałeś za laskami, a kumple wykopali ci stołek spod tyłka.
  0
 • zin
  2012-12-28 16:52:59
  Tu nie chodzi wartość grzechu,Iwonka myśli,tu się liczy tylko kasa,kasa kasa i jeszcze raz kasa a wieś płaci !!!
  0
 • Dziordzio
  2012-12-28 19:31:06
  Uwieżył w te spawy Tuska u czerwonych były spawy od dziesięcioleci a tu tylko spoina POdczerwona
  0
 • gość21
  2013-01-05 04:28:55
  Fantastyczne komentarze! Otóż całe "polactwo" i chamstwo z autorów wylazło ! Jak mawiał Gombrowicz - gęba w całe krasie
  0
 • nie londyńczyk
  2013-01-05 04:36:25
  Do londynczyka - nibyś londynczyk-a tyż burak
  0
 • prezes
  2012-12-29 19:36:43
  byle jaj nie stracic...reszta to pikus
  0
 • PKP
  2012-12-29 21:18:57
  Niema zadnej uzasadnionej przyczyny aby dla zjedzenia bulki kupowac caly sklep. I o tym powinny tez pamietac obie strony. PRZECIEZ JEST ROWNOSC
  0
 • Bolo
  2012-12-30 13:01:28
  ~Henio~aby rozstać się "legalnie" z żoną i zakończyć to co nie ma sensu,nie potrzebna jest kasa! tylko odwaga i szczerość,a skoro Ty tkwisz w tym nadal,to jesteś zwykłym fałszywym,strachliwym pa...tem. Ta pani obok Pawlaka absolutnie nie jest grzechu warta,mało kto lubi kościste wieszaki na markowe ciuchy. A co do Pawlaka to cóż,kasa rozmiękczyła mu mózg a utwardziła fiuta,heh...jest to żałosne bo pośrednio niestety wszyscy podatnicy płacą za te "panie do towarzystwa" naszych polityków!!!
  0
 • Kargul
  2012-12-30 18:42:54
  Ona wygląda jakby była bodyguardem Pawlaka.
  0
 • kasztanka
  2012-12-30 20:27:15
  Wygląda jakby przyjechał na oklep polną drogą
  0
 • janinaH
  2012-12-30 21:25:24
  Pawlak nie tylko stracił głowę dla tej kościstej pani , stracił także głowę do rządzenia Polską . Po przyszłych wyborach straci posadę posła , bo Polacy jacy są to są , ale cudzołożników nie popierają . Trzeba będzie wrócić ze spuszczoną głowom do rodzinki i co w tedy ? Zostanie to samo co Lepperowi .
  0
 • Andrzej
  2012-12-30 21:49:05
  TAK WŁADZA I KASA PRZEWRACA W GŁOWACH ! PO MARCINKIEWICZU, MAMY NASTĘPNEGO KASANOWĘ ! OJ CHŁOPIE, DIABEŁ W PIEKLE CI DOKOPIE ! BO ROZWÓD JAK POWIEDZIAŁ ŚW. OJCIEC PIO, TO PASZPORT DO PIEKŁA ! A ON MIAŁ PROROCZE WIDZENIA OD BOGA DANE !
  0
 • Pelagia
  2012-12-30 23:21:04
  Czy można mu jeszcze ufać. Każdy pamięta Nocną zmianę, podczas której kolaborował z Bolkiem, Tuskiem, Niesiołowskim, Wachowskim i innymi. Niech lalusia Go wydoi z mamony i puści z torbami. Tylko niech dotrze do wszystkich kont.
  0
 • TZ
  2013-01-02 13:52:25
  A kiedyś mi się wydawało, że Hofman z tymi chłopami trochę przesadził.
  0
 • wujt.
  2012-12-31 14:00:50
  W tych pogniecinych gaciach pierwszy sikawkowy tow. generał wygląda jak czereśniak z ZSL albo ZMW. A czy to może dla niej stracił głowę i rosądek podpisując dwa razy zdradziecki dla Polski kotrakt GAZOWY z RUKIMI i Putinem??? NIE zapominajmy tego zamachu stanu z 4 czerwca 1992 roku kiedy ten chłopczyk z Związku Młodzieży Wiejskiej mianowany na premiera 21 dniowego/ trząsł nagafkami i pytał ,,co ja mam robić"" a Bolek polecił : CZYŚCIC i czyścić Maciarewicz nie wpuśćić do ministersta.Rządu nie stworzył ale kontrakt na gaz z Ruskimi podpisac zdąrzył /Odbieramy czy nie to PŁacimy jak iten drugi na 37 lat do przodu/ . OTO i cały pierwszy strażak ochtniczej straży pożarnej czy się dowiemy kiedyś ile % prowizji ZWiNĄŁ??? bo nie za fry ten nepotyzm wprowadzał wTUSKOLANDZIE.
  0
 • Zeberka
  2012-12-31 14:57:15
  Człowieku zostaw tego wymoczka bez godności i ambicji. Wracaj do żony
  idzieci i proś o wybaczenie. Czy położyła Ci ...na nosie i idziesz jak pies
  za węchem ?. Jak to jest miłość od 1 spojrzenia popatrz 2 raz i się odkochasz.
  Szczęśliwego powrotu KATOLIKU !
  0
 • emeryt
  2013-01-05 15:14:15
  Panie Pawlak jesteś prostakiem masz rodzinę gdybyś nie miał kasy którą nieuczciwie zarobiłeś to ta młódka napewno by na pana nasrała
  0
 • Henio
  2012-12-31 17:37:48
  bolo jesteś jeszcze młody i głupi bo ubliżasz ludziom nie znając ich problemów ale z czasem wszystko zrozumiesz ale jeszcze musisz beczkę soli zjeść żeby zrozumieć Mnie i Pawlaka a jeszcze chcę dodać że nie oceniaj człowieka po wyglądzie bo zabrniesz w ślepą uliczkę
  0
 • ala
  2013-01-01 14:06:28
  Jezeli on jest taki szybki w łozku jak w mowie to rozstanie bliskie.
  0
 • do slawek
  2013-01-01 16:07:47
  chyba tak
  0
 • ryzy
  2013-01-01 22:36:58
  pawlak wyglada jak furman dac mub tylko bat do lapy i furmanke
  0
 • woznica
  2013-01-01 22:39:48
  jaki z niego POlityk prostacki wiesniak
  0
 • Gosc
  2013-01-02 05:36:38
  Ptaszki spiewaja,ze kupil pod W-wa dwa apartamenty obok siebie-po sasiedzku.Kobitka dba o swoje intreresy.
  0
 • FELIKS EMERYT
  2013-01-02 05:37:33
  Człowieku jak cie nie ma wstyd nadajesz się tylko do pługa
  0
 • koraandre'
  2013-01-04 05:41:29
  Pewnie zakochany, widzac go w rzadzie zawsz wygladal jak nacpany a teraz usmiechniety to dopiro musi byc wcity.Ona go wyIwoni a wtedy nikt parobka nie obroni.Sprzedal Polske to ma zaco chlop mucic ,i tak to juz z cepami bywa .
  0
 • jurand
  2013-01-05 22:13:22
  dziwka tak czy nie
  0
 • ewcia
  2013-01-05 22:25:17
  Prostak , garnitur za ciasny stare buty,lecz laska hoho ,ktora za trzytygodnie zniknie
  0
 • pamiętliwy
  2013-01-06 02:28:58
  temu panu dziękujemy,pamiętajmy rząd Jana Olszewskiego i bkulisy dijścia waldka do władzy
  0
 • Staś
  2013-01-06 18:55:07
  Ej.ej "komentatorzy'..Co was obchodzi układanie życia przezb inne osoby.Pewnie
  pos spódnice i pod kołdrę byście chetnie wlezli.Sami tacy porządni jesteście,
  hipokryci./ Ale inteligenciki njesteście.Sio.słoma.wiocha etc-to wasze prostackie
  argumenty.Poniżyć wieś i ludzi stamtąd pochodzących to wielkie,intelektualne ikulturalne osiagnięcie " Wstyd.Wstyd.Schowanie się w czterech ścianach i
  e=mailowanie jadem to nie przystoi Panowie i Panie.
  0
 • emerytka
  2013-01-07 09:54:16
  za nasze pieniądze się ... bo jak by je uczciwie zarabiali to by się nie szlajali tylko rodzin pilnowali
  0
 • DURAKI
  2013-01-08 21:16:39
  W KONCU JAKAS TAM GRZYMALA TAK WALDKOWI DALA ZE RODZINE RZUCIL WI W GRZYMLE DYMA AZ SIE SPOCIL I POLSKE Z KONDONOW OGOLOCIL.
  0
 • greg
  2013-01-13 21:55:25
  Bóg honor ojczyzna i wartości rodzinne cha cha
  0
 • pola
  2013-01-22 18:42:38
  pawlak jak pawlak pani za kasa poleciala
  0
 • bidol
  2013-01-31 17:19:26
  Panie Pawlak co ztwoja żoną i dziecmi ty nienormalny człowieku ona cie wykorzysta i pojdziesz pod most
  0
 • ale kim jest ta panii i co sobą
  2013-03-05 07:53:29
  reprezentuje?? Wiadomości dziennika zaczynają być śmieszniejsze od tych z faktu...
  0
 • Marek
  2013-03-11 18:24:59
  też bym
  0
 • sad
  2014-12-25 16:46:36
  Mógłby sobie chociaż porcięta wyprasować i marynareczkę poszerzyć.
  0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama