Najnowsza propozycja marki to intensywny makijaż, nasycony głębią skrzących pigmentów. Został zainspirowany latami 80., a stworzony z myślą o odważnych i pewnych siebie dziewczynach, które przebojem chcą zdobyć spojrzenia i budzić zachwyt. Najnowszy look prezentuje ambasadorka marki Georgia May Jagger, która świetnie wie, jaki jest najmodniejszy na zabawę londyński look

Reklama

Głównym elementem makijażu Georgii May Jagger są mocno podkreślone oczy. Taki look wymaga idealnie przygotowanego "tła", czyli podkładu. Ujednolicony kolor cery i perfekcyjnie dostosowujący się do jej tonacji pigment to rozwiązanie, które proponuje nowy podkład Match Perfection. Teraz można rozpocząć zabawę kolorami.

Antracyt, szarość z domieszką srebra to dominujące kolory. Paleta cieni Glam'eyes HD nr 001 Black Cab to idealny wybór. Ten makijaż najlepiej rozpocząć od nałożenia rozświetlacza (kolor biały) z szarym cieniem. Taką mieszanką zaznaczamy wewnętrzny kacik górnej powieki i linię dolnych rzęs na 2/3 ich długości. Dodatkowy połysk i długotrwały efekt doda roztarta na cieniach, najlepiej opuszkami palców, wodoodporna srebrzysta kredka ScandalEyes nr 010. Antracyt zmieszany z czernią to najintensywniejszy odcień makijażu, który jednocześnie zajmuje najwiekszą część powieki. Dobrze jest nakładać ciemne cienie aplikatorem w gąbeczce, w ten sposób wmasowujemy pigment w cerę, a cienie się nie osypują. Najciemniejszą "mieszankę" barw nakładamy na 2/3 powierzchni górnej powieki, pomijając wewnetrzny kącik oka - modelując kształt oka w kierunku zewnętrznego kącika. Czarnym kolorem podkreślamy też dolną linie rzęs tak, aby połączyła się z wcześniej nałożonymi na górną powiekę cieniami i rozcieramy łacząc cienie do momentu, aż otrzymamy „migdałowy” kształt oka.

Rozświetlaczem z palety cieni Glam’Eyes HD dobrze jest też zaznaczyć linie pod łukiem brwiowym. Dodatkową intensywność makijażu uzyskamy malując wewnętrzną linię rzęs czarną wodoodporną kredką scandaleyes nr 001. Natomiast aby zagęścić linię rzęs, niezbędny będzie żelowy eyeliner nałożony w linii górnych rzęs. Na koniec podkręcający i pogrubiający tusz Scandaleyes Show Off dopełni doskonały makijaż oka.

Usta w makijażu to również mocny element, choć nie tak intensywny jak oczy. Pomadka z kolekcji Kate Moss nr 10 to odcień pięknej nasyconej czerwieni, który idealnie komponuje się z makijażem oczu. Nieco nonszalancki makijaż ust można uzyskać wklepując pomadkę opuszkiem palca albo tradycyjnie malując usta sztyftem, ale w tym przypadku dobrze jest odbić je w chusteczkę.

Kości policzkowe muśnięte bronzerem Match Perfection 001 Light, sprawiają wrażenie niemal nieumalowanych, ale naturalnie podkreślonych. Dwa mocne elementy makijażu to oczy i usta.

Natomiast z kolorem paznokci można zaszaleć. Świetną propozycją jest mieniący się wielokolorowym, diamentowym pyłem ciemny lakier 001 Dimond Dust.

Reklama

Kosmetyki karnawałowej Rockowej kolekcji Rimmel

Kolekcja sylwestrowo-karnawałowa / Media

Twarz

podkład Match Perfection ok. 36 zł

korektor Match Perfection ok. 28 zł

puder Match Perfection ok. 30 zł

bronzer Match Perfection ok. 24 zł

Oczy

maskara ScandalEyes Show Off ok. 29 zł

cienie Glam’Eyes HD nr 001 ok. 30 zł

eyeliner w żelu Glam’Eyes ok. 25 zł

kredka ScandalEyes Waterproof nr 010 (srebro) ok. 18 zł

kredka ScandalEyes Waterproof nr 001 (czerń) ok. 18 zł

Usta

szminka z kolekcji Kate Moss Lasting Finish by Kate nr 10 ok. 18 zł

Paznokcie

Lakier Prescious Stones -Diamond Dust ok. 14 zł – edycja limitowana