Wstajesz rano, pędzisz do pracy, tam same problemy i kolejne zadania do wykonania. Przychodzi weekend, kolejna impreza w gronie tych samych znajomych, odwiedzanie klubów, w których byłaś już sto razy. Nie nudzi ci się trochę? Zrób więc kilka rzeczy, póki jeszcze masz na nie siłę!

Reklama

DALEKA, EGZOTYCZNA PODRÓŻ

Wybierz się w podróż. Ale nie taką, podczas której będziesz spała w czterogwiazdkowych hotelach i jadała w klimatyzowanych restauracjach. Wyjedź na wyprawę, na przykład do Indii, śpij w hostelach i spróbuj, jak smakuje tamtejsza kuchnia (oczywiście przy zachowaniu rozsądku, masz szaleć, a nie chorować).

Przyjrzyj się ludziom, temu, jak żyją, może zgodzą się, abyś porobiła im zdjęcia? Wszystko to, co przeżyjesz w zetknięciu z inną kulturą sprawi, że inaczej spojrzysz na swoje życie i poczujesz, że naprawdę jesteś szczęśliwa. Taka podróż wcale i musi być droższa od dwutygodniowych, luksusowych wczasów w kurorcie nad ciepłym morzem. Tylko, że z takich wczasów możesz przywieźć jedynie opaleniznę, ale ona i tak jest ostatnio niemodna...

ZAKUP, NA KTÓRY CIĘ (NIE) STAĆ

Są rzeczy, o których marzymy skrycie, ale nigdy, przenigdy sobie ich nie kupimy, bo: a) szkoda nam na takie zbytki pieniędzy b) co ludzie (mama, tata, ukochany) powiedzą? Ale przecież życie polega też na tym, aby od czasu do czasu spełniać swoje zachcianki. Chciałaś zawsze mieć martensy w kwiatki? Kup je. Marzyłaś o prawdziwej, balowej sukience, z różowymi falbanami i kiczowatymi kwiatkami? Pędź do sklepu i wydaj na nią pieniądze. Pragnęłaś postawić na swoim biurku tandetną lampę z kolorowymi, długimi diodami? Zamów sobie ją na allegro. I nie przejmuj się, że komuś może się to nie podobać. To nie jest twój problem, prawda?

PODRYW NIEKONTROLOWANY

Poderwij mężczyznę. Sama. Mama wbijała ci zawsze do głowy, że to oni mają za zadanie nas podrywać. Dobrze, że nie zawsze jej słuchasz... spróbuj, chociaż raz w życiu, poderwać superprzystojnego faceta, na przykład w knajpie. Wydaje ci się, że jest absolutnie dla ciebie niedostępny w swoim świetnie skrojonym garniturze? Tym lepiej. Spraw, by sam poprosił o twój numer telefonu. Przecież wcale nie musisz się z nim umawiać! Ostatecznie chodzi tylko o to, by sprostać wyzwaniu! Zobaczysz, jak poprawi ci się po wyjściu z knajpy humor.

__________________

NIE PRZEGAP:

>>> Są brzydkie, nie golą nóg i jedzą mężczyzn
>>> Jak zdeptać kobietę?
>>> Oto najlepsze sposoby na kaca