Gwiazdą otwierającą poczt chudych idolek jest Keira Knightley. Zawsze znana ze szczupłej figury aktorka przekracza kolejne granice chudości. Jej klatka piersiowa została uznana za na tyle płaską, że uznano za konieczne powiększenie jej piersi w kampanii promocyjnej nowych perfum i nowego filmu.

CHUDA, CHUDSZA I NAJCHUDSZA

Coraz szczuplejsza figura Renee Zellweger zaczyna martwić jej fanów. W obcisłych kreacjach aktorka niknie w oczach. Podobnie jest z Jessicą Albą. Jej wychudzone ciało i dziwny, pomarańczowy kolor włosów wywołały troskę mediów o jej kondycję fizyczną. Wychudzona Alba w niczym nie przypomina promieniejącą energią witalna seksbombę sprzed kilku lat.

Kolejną niknącą w oczach gwiazdą jest Victoria Beckham. Ostatnio coraz chudsza Posh, która rozwija swoją karierę projektantki mody, stała sie obiektem złośliwych komentarzy, że stara się naśladować wyglądem modelki prezentujące jej kolekcję. W końcu sama jest dla swoich strojów najlepsza reklamą!

Madonnie co prawda nie można zarzucić, że chudnie zastraszająco, ale ostatnio pokazała się od gorszej strony. Chude i umięśnione ramiona upstrzone wyraźnie widocznymi żyłami stały się obiektem krytyki i zostały porównane do anatomicznej wystawy "Bodies".

Do mało wesołego grona dołączyła Marcia Cross. Znana z "Gotowych na wszystko" aktorka na najnowszych zdjęciach wygląda przerażająco: blada, wychudzona, z przesadnie umięśnionymi ramionami. Czy na pewno warto wzorować się na tych gwiazdach?

__________________________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Oni sypiali z nastolatkami
>>> Polański zawsze kochał piękne i młode...
>>> Najlepsi i najgorsi kochankowie świata