Co by było, gdyby celebrytki słynne z najsmuklejszych kształtów nagle przybrały na wadze? Czy stałyby się bardziej seksowne, czy zyskałyby na tym ich buzie? Jeśli ktokolwiek się nad tym zastanawiał i rozważał, jaka masa jest najbardziej twarzowa, już nie musi zdawać się na wyobraźnię. Oto najszczuplejsze z celebrytek w znacznie grubszej odsłonie.

Krąglutka Posh, której bliżej do Katarzyny Niezgody. Paris Hilton z wylewającym się podbródkiem i brzuszkiem przywodzącym na myśl zaawansowaną ciążę. Madonna do złudzenia przypominająca wielką choinkową bombkę i Katie Price, której kuse szorty odsłaniają mocno zbudowane uda. Do tego skromna Keira Knightley, której równo ścięta grzywka podkreśla pyzatą buzię.

Takie oto nowe oblicza gwiazd są częścią konkursu zainicjowanego przez stronę Worth1000. Dzięki akcji możemy oglądać bogatą kolekcję twórczo przekształconych portretów gwiazd. W ramach projektu mogliśmy już podziwiać portrety celebrytów wkomponowane w płótna najsławniejszych mistrzów światowego malarstwa.

W duchu nowego trendu na zaokrąglone kobiece kształty gwiazdy znane z wychudzenia nie umknęły krytyce. Zaledwie kilka dni temu wyrzucano Madonnie, że jej chude i żylaste ciało przywodzi na myśl eksponaty ze słynnej wystawy spreparowanych zwłok "Bodies" i może być świetną pomocą do lekcji anatomii. Jednak patrząc na grube wcielenia wymienionych gwiazd nasuwa się myśl: jest granica, za którą kochanego ciała zaczyna być za dużo.

_____________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Jedno posunięcie, a zobaczysz ich nago
>>> To wcale nie musi być tak, jak myślisz
>>> Oto nagie dziewczyny gotowe do jazdy