Niestety zdjęcia, na których możemy podziwiać seksowną Kylie, nie pochodzą z rodzinnego albumu. Austarlijską piosenkarkę skusiła lukratywna propozycji producenta luksusowej linii pościeli, poduszek, narzut, dywaników i zgodziła się firmować swoją twarzą i... ciałem dodatki do sypialni.

Zanim narodził się pomysł na kolekcję oprowadziła po swoim domu grupę projektantów. "Chciałam pokazać im przedmioty, które cenię. Miałam nadzieję, że w ten sposób lepiej mnie poznają, a tapety na ścianach i moje pudełka na bieliznę będą dla nich inspiracją" - tłumaczyła dziennikarzom "Daily Mail".

Designerów szczególnie zainteresowały przedmioty, które Kylie przywiozła z dalekich podróży - jedwabne kapy z Buenos Aires, pościel w stylu vintage i kołdra z 1930 r., którą piosenkarka kupiła na eBayu.

Kiedy projektanci już wszystko obejrzeli, powstała kolekcja składająca się m.in. z białych pikowanych kołder i poduszek ozdobionych srebrnymi cekinami oraz pościeli w stylu art deco.

Niestety okazuje się, że w tak udekorowanej sypialni Minogue nadal będzie spała sama. Piosenkarka zaprzeczyła bowiem, że ponownie spotyka się z Olivierem Martinezem. "To mój przyjaciel. Był ze mną w najgorszych chwilach, kiedy walczyłam z nowotworem, ale mnie zdradził i musieliśmy się rozstać. To nie znaczy, że od czasu do czasu nie mogę zjeść z nim obiadu" - tłumaczyła.

Niepowodzenia sercowe nie popsuły jej jednak humoru. Podczas promocji pościeli, ubrana w krótką sukienkę z piór, cieszyła się, że będzie dekorować swoją sypialnię. "Moja kolekcja będzie pasować do mojego buduaru w stylu ultra chic. Najważniejsze, że mój pokój będzie zupełnie inny niż ten, który w dzieciństwie dzieliłam z siostrą Dannii" - mówiła.

Okazało się również, że Kylie potrafi sama szyć i łączyć materiały - wie, które odbijają światło i jak dopasowywać do nich dodatki. Nauczyła się tego od swojej babci, kiedy miała 13 lat. "Mam nadzieję, że moje zamiłowanie do tkanin i mody, znajdzie odzwierciedlenie w sypialniach na całym świecie" - powiedziała. I wiele wskazuje na to, że jej życzenia się spełnią, bowiem sygnowana nazwiskiem piosenkarki kolekcja kostiumów kąpielowych i bielizny, którą wcześniej wypuścia na rynek już okazała się hitem.