Dziedziczka ma już sprecyzowane plany na przyszłość. Marzy, by jej dzieci wychowywały się razem z pociechami Nicole Richie. Tak było, gdy obie były małe.

"Nicole i ja znamy się od drugiego roku życia. Powiedziałam jej, że chcę zajść w ciążę, żeby nasze dzieci mogły się razem bawić" - chwili się Paris w magazynie "People".

Jednocześnie 26-letnia skandalista przyznała, że najpierw musi znaleźć odpowiedniego faceta, ojca jej dzieci. "Nie mam aktualnie nikogo, ale chcę założyć rodzinę" - powiedziała magazynowi "Simple Life".

Czyżby zatem model Alexem Vagoo, z którym spotyka się od dłuższego czasu, nie spełniał jej oczekiwań? Dziwne, bo właśnie kilka dni temu przedstawiła go rodzicom i zaprosiła do ekskluzywnej restauracji Madeos z okazji ich 28 rocznicy ślubu. Tuż po kolacji panna Hilton i Alex udali się do Hotelu Roosevelt. Czyżby zmieniła zdanie na temat partnera i postanowiła ostro wziąć się do pracy? Paris powinna się pospieszyć, bo czasu zostało niewiele. Synek Nicole i Joela Maddena przyjdzie na świat już w styczniu 2008.

W obcisłej kreacji brzuszek Paris jest lekko zaokrąglony. O tym, czy spodziewa się upragnionego potomka, czy to raczej skutki stosowania zbyt kalorycznej diety, przekonamy się wkrótce...