Po przekraczeniu progów idealnego Spa przeniknęłabym do czarodziejskiej krainy pięknych wnętrz i zasmakowała wielu oryginalnych klimatów świata. Wśród unoszącej się woni aromatycznych olejków i łagodnej, kojącej muzyki znalazłabym bogatą ofertę zabiegów nie tylko dla ciała, a rwnież dla ducha, takich jak: kapsuła SPA, masaże, elektrostymulacje oraz krioterapia, fizykoterapia, rehabilitacja ruchowa.

Chiałabym skorzystać także z zabiegów - maseczek na twarz i całe ciało, zażyć kąpieli w płatkach róż przy muzyce, kąpieli perełkowych lub aromaterapeutycznych. Marzyłby mi się także zabieg wyszczuplający, antycellulitowy.

Mój wyśniony dzień w salonie piekności byłby dla mnie szczególnym dniem. Wszystko kręciłoby się wokół mnie: rano zabiegi, basen, jacuzzi, pobyty w saunach, dobre, zdrowe jedzonko - dużo owoców i spokojny sen. Byłaby to dla mnie prawdziwa, niezwykła podróż do krainy urody i piękna.

Czy można chcieć coś więcej będąc w takim miejscu?
Wystarczyłoby mi, że tam jestem i w ciszy, spokoju mogę odzyskać równowagę ducha i ciała.
Nacieszyć się zdrowiem i promiennym wyglądem, by później móc uśmiechnąć się do lustra i powiedzieć: "Jestem piękna i młoda". I cieszyć się tym jak najdłużej.