Myślę, że nie tylko ja uwielbiam poddawać się relaksującym zabiegom pielęgnacyjnym. Masaże, maseczki, kąpiele błotne i aromatyczny zapach lawendy czy wanilii pomagają osiągnąć błogi stan odprężenia - to coś o czym marzę po całym pracowitym tygodniu !

Chciałabym żyć w zdrowiu, w harmonii wewnętrznej i równowadze z naturą. Zregenerowanie ciała, odprężenie umysłu i odzyskanie pogody ducha - czy może być coś piękniejszego? Najlepiej wśród naturalnych pejzaży - pięknych i oddziałujących kojąco na wszystkie ludzkie zmysły. W miejscu, w którym nowoczesność korzysta z wiekowych doświadczeń - wszystko po to, aby zapewnić odpoczynek odpowiednio dobrany do wymagań gości. Uwielbiam otoczenie natury, mogę wtedy odświeżyć umysł - dzięki czemu lepiej potem funkcjonuję w pracy i na studiach.

W takich ośrodkach dba się o holistyczne zaspokojenie potrzeb gości. Z wielką chęcią chciałabym, aby ktoś w ten sposób zadbał o moje samopoczucie i pomógł mi uczynić coś dla wyglądu i zdrowia mojego ciała. Myślę, że byłoby to idealne psychiczne odprężenie od codzienności.

W takim cudownym miejscu chciałabym również przetestować zabiegi wyszczuplające ciało i nawilżające cerę.
Wierzę, że po takim weekendzie - odświeżona i wypoczęta - mogłabym wrócić do rzeczywistości z nowymi, świetnymi pomysłami i przede wszystkim w cudownym nastroju, z chęcią dzieląc się wspomnieniami z rajskiego weekendu ze znajomymi i rodziną.


Reklama