Pamiętajmy, że niektórzy ludzie przyjeżdżają w celach zdrowotnych, inni biznesowych, a większości w celach wypoczynkowych. Nie powinnam czuć się tam obca i gorsza. Pokoje powinny zawierać najpotrzebniejsze wyposażenie (lodówka, TV, telefon, internet) natomiast apartamenty, które różnią się cenowo, powinny być dodatkowo udoskonalone w różnego rodzaju gadżety (jacuzzi, klimatyzacja). Oczywiście nie wyobrażam sobie pokoju bez osobistej łazienki.

Następny element to restauracja, w której dostępne będą dania począwszy od kuchni polskiej, skończywszy na meksykańskiej oraz desery i drinki. Oczekiwałabym doskonałej, wykwalifikowanej, szybkiej obsługi w każdym punkcie SPA. Do dyspozycji chciałabym mieć basen kryty, saunę suchą lub parową, zabiegi takie jak masaże ciała, twarzy, kąpiele mleczne, błotne, hydromasaże.

Odwiedzając SPA, oczekuję relaksu, świetnego samopoczucia i chęci powrotu do tego ośrodka, w którym odcinamy się od świata pracy, biznesu i stresu. Oczywiście każda kobieta marzy o tym, żeby to wszystko było jak najtańsze, mam tu na myśli promocje, lecz niestety to tylko marzenia....Reklama