Bilet na pokaz będzie kosztował 750 funtów. Czarnoskóra piękność zaprosiła do współpracy swoje przyjaciółki ze świata mody, m.in. Kate Moss, Elle Macpherson, Yasmin Le Bon i Jodie Kidd, i chce w ten sposób zebrać pieniądze dla ofiar tragicznej w skutkach powodzi, która w te wakacje nawiedziła Wielką Brytanię.

Gwiazdy pojawią się na wybiegu 20 września, na zakończenie Londyńskiego Tygodnia Mody w Muzeum Historii Naturalnej. Dziewczyny mają trudne zadanie, bo straty spowodowane przez powódź szacowane są na 3 miliardy funtów.

Na konferencji prasowej sławne modelki wystąpiły w jednakowych T-shirtach uszytych z "brytyjskiej flagi". Koszt ze sprzedaży koszulek wymyślonych przez Burberry również ma wspomóc powodzian.

Natomiast stroje na pokaz zaprojektuje m.in. Kate Moss, która niedawno zadebiutowała w tej roli. Naomi Campbell wyciągnęła również rękę do ikony mody - Victorii Beckham z nadzieją, że ta pojawi się na organizowanym przez nią show. Dziewczyny pokłóciły się siedem lat temu, kiedy Naomi zasugerowała Posh, że jest masywną krową. Teraz modelka odkręca swoje słowa - tłumacząc, że Victoria jest "masywną" osobowością świata mody.