Projektant Tomasz Ossoliński, który tego wieczoru pokazywał nową kolekcję, na swoją muzę wybrał Grażynę Szapołowską. Dokonał świetnego wyboru, bo mimo upływu lat, aktorka trzyma się naprawdę rewelacyjnie! Zgrabna sylwetka, wspaniała cera, rewelacyjny makijaż sprawiają, że z wiekiem gwiazda nie traci na seksappealu. Zresztą kto powiedział, że "natchnienie" musi mieć 20 lat?

Na pokazie nie zabrakło także innych atrakcyjnych kobiet, np. Joanny Pacuły w towarzystwie siostry - modelki Ewy Pacuły, Anety Kręglickiej, Moniki Richardson, Ilony Felicjańskiej, Joanny Horodyńskiej i Beaty Ścibakówny.


Od lewej: Ilona Felicjańska, Joanna Horodyńska, Beata Ścibakówna

Również na wybiegu dominowała czerwień - przynajmniej na ustach modelek. Tomasz Ossoliński przygotował stroje dla kobiet, które po wejściu na przyjęcie wprowadzają gości w osłupienie. Muszą być piękne i świadome swojej urody. Takie panie mogą wybrać sukienki z ręcznie tkanej francuskiej koronki i piór rajskiego ptaka.


Kolekcja Tomasza Ossolińskiego

Inaczej wizję modnej kobiety przedstawiła Agnieszka Maciejak. Stroje z jej kolekcji mają subtelnie kusić - dekoltem, odsłoniętymi plecami, zmysłowym wycięciem. Do tego miękko opływające ciało materiały podkreślające piękno kobiecych kształtów - cekiny, jedwab, welur, satyna, welwet.


Kolekcja Agnieszki Maciejak

Jedną z najbardziej znanych modowych imprez w Polsce - Lexus Fashion Night zorganizowano po raz czwarty i tak jak poprzednim razem pretekstem do spotkania była prezentacja nowego samochodu marki Lexus.

Gościem specjalnym pokazu była światowej sławy modelka i aktorka - Elle Macpherson.