WotWentWrong ma za zadanie rozwiać wątpliwości korzystającej z niej osoby, dotyczące jej niepowodzeń randkowych.

Reklama

Strona jest bardziej aplikacją oceniającą rozstania, aniżeli serwisem randkowym. Jej celem jest pomoc w zrozumieniu, co poszło nie tak na randce, czemu nasz niedoszły partner nie zadzwonił i czemu nie doszło do kolejnych spotkań. Serwis ma również wytłumaczyć korzystającej z niego osobie, jakie czynniki sprawiły, że jej związek dobiegł końca. Co więcej, ma nawet wpłynąć na polepszenie jej technik randkowych.

- Choć korzystający z serwisu może być już pogodzony z faktem, że ta czy inna osoba nie chce się z nim spotykać, to jednak może chcieć wiedzieć, co zrobił nie tak. Choćby tylko po to, by więcej nie popełnić tych samych błędów. Przecież bardzo możliwe, że jest pewien wzór zachowań, którym się posługuje, a którego jest, niestety, nieświadomy - twierdzą twórcy serwisu.

Jako jedno z rozwiązań, twórcy serwisu proponują np. wykorzystanie wspólnego znajomego, który po prostu zapyta tę drugą stronę, dlaczego znajomość tak szybko się zakończyła.

Dodatkowo na WotWentWrong są również wzory listów, maili i zapytań, które można wysłać do tych, którzy po pierwszej randce nie odezwali się do nas nigdy więcej. Wszystko oczywiście utrzymane w bardzo humorystycznej konwencji.