Brytyjski serwis specjalizujący się w internetowej sprzedaży akcesoriów modowych, AnjliLondon.com, przeprowadził badanie, w którym sprawdzono, co panowie szykują na Gwiazdkę dla swoich ukochanych. Przy okazji wyszło na jaw, jak niewiele mężczyźni wiedzą o swych kobietach.

Reklama

Okazało się, że ponad 36 proc. ankietowanych nie miało pojęcia, jaki rozmiar odzieży nosi ich druga połowa. Kolejne 15 proc. panów nie wiedziałoby, jakiej wielkości obuwie kupić dla ukochanej.

Mało tego, aż 88 proc. z nich przyznało, że w przeszłości zdarzyło im się kupić partnerce ubranie w złym rozmiarze. Pocieszające jest, że aż 77 proc. ankietowanych doskonale orientowało się w rozmiarze stanika partnerki. Wielu panów próbowało usprawiedliwiać ten fakt twierdząc, że w przeciwieństwie do wymiarów bioder, czy talii, wielkość biustu ich kobiet jest zawsze taka sama. A to oczywiście również nie do końca jest prawdą.

"Myślę, że większość kobiet podejrzewa, że tak może być. No cóż, wygląda na to, że na niektórych częściach ciała partnerki łatwiej się panom skupić niż na innych" - stwierdziła rzecznik AnjliLondon.com komentując wyniki badania.

"Kobiety chcą, by faceci pamiętali takie drobiazgi, jak rozmiar ubrania. Bo fakt, iż ich nie znają, oznacza, że po prostu nas nie słuchają, albo że te szczegóły są dla nich za mało istotne, by je zapamiętali" - dodała.

Reklama