Nie trzeba być wychudzoną szczapą, by modnie się ubierać. „Fakt” stworzył ranking gwiazd, które nie wstydzą się krągłości i wyglądają pięknie. Zgadzacie się z takim zestawieniem?

Reklama


1. Magda Gessler
To że Magda Gessler nie ma sobie równych w kuchni, wiedzą wszyscy. Ale przebojowa restauratorka śmiało może konkurować z ikonami mody. Magda Gessler komponuje bowiem swoje stroje z równym wyczuciem, jak przyprawia popisowe dania. Do kreacji, które specjalnie szyje dla Gessler Marzena Niemoczyńska, Magda mistrzowsko dobiera widowiskową biżuterię, szale i oryginalne buty. Zasłużyła na miejsce 1 – twierdzi „Fakt”.

Kapif

2. Katarzyna Niezgoda
Kiedyś Katarzyna Niezgoda chowała swoje krągłości w szaroczarnych sztywnych biznesowych kostiumach. I to był błąd. Na szczęście partnerka Tomasza Kammela w końcu pozwoliła sobie na romans z wielką modą. I przeprosiła się z wszystkimi kolorami tęczy. W czerwieniach, fioletach i różach pani Kasia wygląda wręcz olśniewająco. Zdaniem „Faktu” Niezgodzie należy się miejsce 2.

AKPA

3. Dorota Wellman
Dorota Wellman co prawda zwykła powtarzać, że woli czytać książki niż się stroić, ale kreacje dziennikarki zawsze są najwyższej lotów. Na co dzień Wellman preferuje luz i wygodę, ale na antenie chętnie pokazuje zgrabne łydki. W dopasowanych sukienkach i w butach na wysokich obcasach Wellman prezentuje wielką klasę. Miejsce 3.

Czytaj dalej...

>>> Czytaj także: Kumorek chce za dzień pracy aż...4. Adele
Adele ma równie charyzmatyczny styl jak głos. Wokalistka, która szturmem zdobyła światowe listy przebojów, ma słabość do strojów rodem z lat 50. I trzeba przyznać, że w wysoko upiętych lokach, z czarnymi kreskami na powiekach, w rozszerzanych sukienkach i w kobiecych szpilkach prezentuje się bardzo korzystnie. Miejsce 4.

Michał Pieściuk / newspix.pl

5. Gosia Baczyńska
Gosia Baczyńska zasłynęła stwierdzeniem, że jej ubrania najlepiej leżą na wychudzonych modelkach, ale, o ironio, sama jest zaprzeczeniem tej okrutnej tezy. Projektantka nie tylko ubiera Małgorzatę Kożuchowską i Małgosię Sochę w kobiece i oryginalne kreacje, ale również siebie. Gdy Gosia pojawia się na swoich pokazach, zawsze od razu wiadomo, dlaczego warto słuchać jej modowych wskazówek. Miejsce 5.

>>> Czytaj także: Kumorek chce za dzień pracy aż...