Dlaczego mężczyźni zdradzają? Dlaczego nie potrafią okazywać uczuć? Co jest dla nich najważniejsze? Czego się boją? Jan Bareja i Tomasz Justyniarski w swojej książce odpowiadają na banalne, ale i te mniej oczywiste pytania na temat mężczyzn. Otwarcie piszą o sprawach, które nurtują niemal każdą kobietę.

Reklama

„Ta książka daje wgląd w życie mężczyzny. Z niej dowiesz się jak postrzegają świat, jak reagują na różne sytuacje i czego się boją. Poznasz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez kobiety dotyczące mężczyzn. Pomoże w komunikacji między płciami i nie tylko. To interesujący i lekki poradnik” - mówi Jan Bareja.

Autorzy poradnika "Poznaj męskie sekrety" przeprowadzili badania fokusowe wśród kobiet. Pytali respondentki o męskie tajemnice, które ich najbardziej intrygują, co je w mężczyznach drażni i czego w postępowaniu swoich partnerów zrozumieć nie potrafią. Prowadząc własne obserwacje i badania oraz korzystając z pomocy psychologów opracowali odpowiedzi na te wszystkie pytania.

"Na pewno nie wszystko zostało w niej napisane. Mężczyzna to encyklopedia wiedzy - tak czujemy - chcemy się nią dzielić z Wami, nasze drogie Panie” - przyznaje Justyniarski. Panowie już pracują nad kolejnym projektem.

Prywatnie obaj od lat są przyjaciółmi. Jan Bareja - syn twórcy kultowych polskich komedii Stanisława Barei - jest ojcem czworga dzieci, podróżnikiem, bioenergoterapeutą i płetwonurkiem. A Tomasz Justyniarski to trener biznesu, wykładowca w Instytucie Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego i przyrodnik.