Jaki wpływ na nasze sukcesy w biznesie ma inteligencja emocjonalna? Jak skutecznie nawiązywać kontakty biznesowe, pozyskiwać klientów i budować z nimi długotrwałe relacje? Czym jest a czym nie jest public relations i jak promować się bez budżetu reklamowego?

Reklama

Odpowiedzi na te pytania poznają uczestniczki najbliższej edycji projektu Sukces na Start. Rusz z miejsca! organizowanego w Warszawie w dniach 20-22 maja 2011 roku przez Akademię Kobiet Sukcesu oraz Instytut Przemiany.

W ramach V edycji projektu skierowanego do kobiet chcących z sukcesem ruszyć z miejsca w piątek, 20 maja w Centrum Łowicka w Warszawie odbędzie się konferencja pod hasłem „Emocje i relacje, czyli jak rozwinąć potencjał zawodowy i osiągnąć sukces w biznesie” a w sobotę i niedzielę 21 i 22 maja aż 13 inspirujących szkoleń o tej tematyce.

W programie konferencji m. in.: o tym "Jak zbudować dochodowy biznes w ciągu 12 miesięcy" opowie Dariusz Makosz, (Dyrektor Zarządzający Idea Bank SA, Doradca Zarządu Tax Care SA), sekrety emocji kobiet zdradzi Katarzyna Miller. Z tezą, że bez relacji nie można osiągnąć sukcesu w biznesie zmierzą się Eksperci panelu „Buduj relacje albo zgiń”: Justyna Gaj (Justa PR), Grzegorz Turniak (BNI) oraz Jerzy Niewiński (SH Training).

Specjalnie dla uczestniczek projektu Eksperci z Tax Care poprowadzą szkolenie "Jak zbudować dochodowy biznes w ciągu 12 miesięcy".

Koniecznie wpisz do kalendarza! Konferencja jest bezpłatna, obowiązują zapisy (szczegóły na stronie internetowej Akademii Kobiet Sukcesu).