Ubrane w szorty, koszulki i letnie klapki spacerowały po plażach St. Tropez zanim wsiadły na wycieczkowy rejs i umknęły fotografom.

Reklama

NA PALCACH LŚNIĄ OBRĄCZKI

We Francji mówi się, że choć Martina Navratilova wciąż walczy w sądzie z była kochanką, jest już po słowie z Lemigovą, mimo, że na razie mają dość krótki staż. Dowodem ich zaręczyn miałyby być zdjęcia, na których obie panie noszą obrączki na lewych dłoniach.

Tenisistka musi mieć słabość do pięknych dziewcząt, bo Lemigova, która pochodzi z Rosji, jest już drugą "misską" przy jej boku. Wcześniej Martina spotykała się z Miss Texasu Judy Nelson – niestety związek rozpadł się po 7 latach, w 1991 roku.

KOBIETA PO PRZEJŚCIACH

Reklama

Lemigova nie jest jednak głupią byłą modelką, tylko nieźle prosperującą bizneswoman. Po zakoszeniu swojej kariery modelki w latach 90-tych, została w Paryżu i zajęła się interesami. Dziś ma własną linie kosmetyczną White Russia i ekskluzywny salon spa Joiya w Paryżu. W 2005 roku było o niej głośno, gdy jej eks-kochanek, bankier Edouard Stern został uśmiercony przez swoją poprzednią kochankę w trakcie seksu z dodatkiem krępowania. Kilka lat wcześniej w dziwnych okolicznościach sugerujących przemoc domową zmarło jej 5-miesięczne dziecko ze związku ze Sternem. O morderstwo podejrzewano wtedy nianię, która w tajemniczy sposób zniknęła.

Reklama

Nie wiadomo, gdzie panie się poznały, ale tenisistka już występując w reality show "I'm A Celebrity" wspominała o swojej dziewczynie. W tej chwili była sportsmenka procesuje się z eks-dziewczyną, która pozwała ją o miliony dolarów za znęcanie się psychiczne i traumę, jakiej doświadczyła po brutalnym zerwaniu po 8 latach związku.

Dobrze, że Lemigova ma własny biznes, przynajmniej po rozstaniu nie będzie oczekiwała od Martiny dożywotniej emerytury.

________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Sprawdź, o której godzinie się urodziłaś
>>> Erotyczno-miłosny horoskop na sierpień
>>> Jak całuje Panna, a jak Skorpion?