Obecność pięknej i seksownej kobiety wodzi mężczyzn na pokuszenie. Jest jednak gatunek kobiety, której nie opłaca się zaciągać do łóżka. Przyjaciółka.

Reklama

POZNAJ CEL

Jeśli celem są podboje albo choć powodzenie u płci przeciwnej, podstawą powodzenia misji jest poznanie przeciwnika, a raczej - celu. Buzujący, intensywnie emocjonalny i zmysłowy świat kobiecych dusz jest dla większości panów nieodgadniony. Dziewczyna-kumpel może stać się przewodniczką, która przeprowadzi przez wszystkie mielizny i objaśni wszystkie tajemnice kobiecego świata.

Zwierzając się ze swoich problemów sercowych i utyskując na mężczyzn zdradzi, czego poszukuje u płci przeciwnej. Powie, czym zaimponować dziewczynom i doradzi w kwestiach wyglądu. Kumpel w spódnicy będzie wiedzieć wszystko o dobrych kosmetykach i najnowszych trendach w modzie. Doradzi w sprawach twarzowych kolorów i fryzjera.

Kumpelka życzliwie doradzi, gdy w życiu jej przyjaciela znajdzie się nowa wybranka. Oceni kandydatkę i powie, jak pokierować pierwszymi, a więc kluczowymi spotkaniami. Gorzej, jeśli kandydatka nie przypadnie jej do gustu - wtedy można spodziewać się bezpardonowej wojny podjazdowej. Wzajemna otwartość będzie obopólną korzyścią. Każde z przyjaciół płci przeciwnej może z takiej przyjaźni wynieść prawdziwy, nie skażony pozerstwem i krygowaniem się obraz płci przeciwnej.

KOŃ TROJAŃSKI, CZYLI PO DRUGIEJ STRONIE BARYKADY

Przyjaciel mojego przyjaciela jest moim przyjacielem. Ta maksyma idealnie sprawdza się w sytuacji dwupłciowej przyjaźni. Facet zyskuje dostęp do obfitej rzeszy przyjaciółek swojej przyjaciółki, a kobieta- kumpli swojego kumpla. Są dopuszczeni bliżej i na innych - o wiele lepszych - prawach.

Czy warto psuć coś tak perspektywicznego?_____________________________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Czy penis może się złamać?
>>> Zobacz, jak oszpeciły ich operacje plastyczne
>>> Najseksowniejsi ludzie są Australijczykami