Inne
Reklama
Inne
Inne

"NIE MAM CO NA SIEBIE WŁOŻYĆ", CZYLI JEDEN PROBLEM MNIEJ

Pakowanie walizki nawet na krótki wyjazd przysparza zwykle wielu problemów. No bo co sobie przygotować, by mieć dobre wejście na lunchu, eleganckiej kolacji, a co na wycieczkę czy spacer? Jedna z brytyjskich dziennikarek, pakując walizkę, usłyszała od zdziwionego męża: "A po co w ogóle ci walizka?". Pytanie było uzasadnione, bo Helen i jej mąż wybierała się do specjalnego hotelu dla naturystów.

STRIPTIZ NA WEJŚCIU

Hylteberga Gard znajduje się na głębokiej szwedzkiej wsi. Krajobraz nie jest wcale wypełniony golasami hasającymi po kukurydzianych polach niczym nimfy. Organizatorzy radzili, by wszystkie ubrania zostawić już przy drzwiach wejściowych. "Czy powinnam się rozebrać?" - zastanowiła się Helen.

Pierwszy golas, niezbyt szczupłej postury, objawił się zaraz przy wejściu. Helen rozpaczliwie starała sie nie zerkać na najintymniejsze zakamarki jego ciała, lecz wzrok sam jakoś wędrował w dół.

O piątej kolacja. Obowiązujące stroje: nic. Helen pozwoliła sobie na jeden szczegół: miała na sobie różowy błyszczyk do ust. Większość gości jednak ma na sobie elementy garderoby, ale przykrywające tylko górną połowę ciała. Lipiec w rozkwicie, ale tu jest całkiem chłodno. To był pierwszy posiłek, jaki Helen skonsumowała nago, sięgając po talerz kiełbasek wciśnięta pomiędzy inne golasy.

>>> Zobacz, kto nie lubi opalania topless

TACY SIĘ URODZILIŚMY

Co takiego wspaniałego jest w nagości? "Ludzie przyjeżdżają tu zwykle w poszukiwaniu ciszy i spokoju" - wyjaśnia Steffen, pół Duńczyk, pół Szwed. Tylko co ma do tego zrzucanie ubrań? "Jesteś wolny " - wyjaśnia Steffen, rozpościerając szeroko ramiona, przy okazji eksponując trzy kolczyki umieszczone w strategicznych miejscach. Inni goście tłumaczą: przecież tacy właśnie się urodziliśmy - nadzy.

Do dyspozycji hotelowych gości jest sauna, mała rzeczka, w której można łowić ryby, trzy położone w okolicy plaże dla naturystów i oczywiście pola, po których można do woli spacerować. Miejscowe władze i okoliczni mieszkańcy zostali uprzedzeni o inicjatywie, zareagowali pełnym poparciem.

____________________________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Najseksowniejsze babki po czterdziestce
>>> Urodziła syna, gdy miała 5 lat
>>> Czy gwiazdy z dużym biustem są sexy?