Inne
Reklama
Inne
Inne
Inne / Catherine Little SWNS.COM
Inne
Inne

POD OSŁONĄ KSIĄG OPASŁYCH

Ślęczą nad książkami w bibliotece pełnej opasłych tomów. Popijają wino w jednym z barów. Śmieją się z żartów rówieśników... ci młodzi oddają się zajęciom typowym dla studentów wszystkich uniwersytetów od początku ich istnienia. Jest tylko jedna, ale za to zauważalna różnica: wyglądają, jakby zapomnieli o pewnych, a właściwie wszystkich szczegółach garderoby. Są nadzy.


SZACOWNE MURY TEGO JESZCZE NIE WIDZIAŁY

Sześcioro co odważniejszych studentów Oxford University postanowiło zapozować nago do pikantnego kalendarza z aktami. Celem inicjatywy jest pomoc krajom trzeciego świata. A Scenerią - wiekowe i szacowne mury uniwersytetu i ulice Oxfordu. Na tyle szacowne, że spora grupa wykładowców wyraziła oburzenie taką profanacją oazy wiedzy.


SCENKI RODZAJOWE

Oprócz wspomnianych scenek rodzajowych na kartach kalendarza można zobaczyć również: nagich studentów grających w kwartecie smyczkowym, nagich studentów płynących łodzią i studentki przechadzające się ulicą... nagie oczywiście (poza szpilkami i skąpymi szalami).


TO UZALEŻNIA!

Wszyscy modele wspominają sesję zdjęciową jako wspaniałą przygodę. "Pozowanie w rzece było najbardziej pikantne. Była 5:30 rano i jestem pewna, że szyby pobliskich budynków aż parowały od podglądających nas ludzi" - śmieje się Rosie, główna bohaterka miesiąca lutego i jedna z modelek scenki w łodzi. Inni studenci przyznawali, że byli zaskoczeni, jak dużą przyjemność sprawiła im cała akcja i dodawali, że takie pozowanie ma w sobie coś uzależniającego. Czy niebawem tłumy nagich studentów zaludnią cały Oxford?

Dochód ze sprzedaży kalendarza zasili konto organizacji charytatywnej TravelAid.


Inne
Inne
Inne
Inne

___________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Zobacz najlepsze rozbieranki wszech czasów
>>> Tomasz po przejściach, Hanna z przeszłością
>>> Kobiety nie zdradzają przystojnych i bogatych