JAKO OBAMA W SPÓDNICY ZROBI WIĘCEJ

Reklama

Jolie od ośmiu lat jest ambasadorką dobrej woli do spraw uchodźców z ramienia ONZ. Nieobca jest jej idea naprawiania świata, a droga ku większej w tym skuteczności prowadzi przez politykę.

"Angie przyznała się, że Hollywood zaczyna ją nudzić. Mówi, że jej oczy są teraz skierowane w stronę Waszyngtonu" - zdradza jej przyjaciółka magazynowi Daily Express. "Jest pełna pasji w walce o prawa człowieka i sprawiedliwość i uważa, że polityka da jej szansę więcej zdziałać w tej dziedzinie. Podziwia Obamę i myśli, że wiele mogłaby zmienić na lepsze, jeśli miałaby jego pozycję" - dodaje przyjaciółka.

Z HOLLYWOOD DO WASZYNGTONU?

Nie byłby to pierwszy przypadek, gdy gwiazda Hollywood przechodzi w świat polityki - ścieżki przetarł między innymi Arnold Schwarzenegger. Czy Jolie ma szansę zrealizować swoje marzenie?

"Jest bardzo zdeterminowana i zaangaźowanna w swoją pracę w ONZ. Jest bardzo szanowana za swoją pracę humanitarna i jestem przekonana, źe w świecie polityki spotka się z podobnymi reakcjami" - kibicuje znajoma.

"Mogę pójść o zakład, że zostanie pierwszą kobietą-prezydentem w ciągu najbliższych dwudziestu lat. Gdy Angie sobie coś postanowi, zawsze to osiąga" - mówi z przekonaniem znajoma.

________

NIE PRZEGAP:

>>> Celebryci rozebrali się "dla sprawy"
>>> Genialna maszyna do pieszczot na odległość
>>> Co łączy kobiety i ich majtki?