O swoich wybrankach mówią w samych superlatywach. Mimo, że bezlitosne portale plotkarskie obrzucają ich błotem, sugerując, żeby znaleźli sobie inne, szczuplejsze kobiety, oni nie rezygnują. Sami są przystojni i mają nieskazitelne figury. Tomasz Kammel i Pierce Brosnan.

Reklama

TO JEDNAK JEST MIŁOŚĆ

Tomasz Kammel i jego ukochana, Katrzyna Niezgoda są od kilku miesięcy bohaterami afery bankowej. Zresztą w ich miłość wielu od początku nie wierzyło. "To układ" - twierdzili i odetchnęli z ulgą, gdy na światło dzienne wyszły powiązania biznesowe Kammela i Niezgody. Wieszczono im koniec związku, złośliwi uważali, że teraz Tomek nie ma czego u Kasi szukać. A oni nadal są razem, demonstracyjnie podkreślając zażyłość, jaka ich łączy. To dobrze, że wciąż się wspierają - ta solidarność będzie im niebawem bardzo potrzebna.

DZIEWCZYNA BONDA

Pierce Brosnan i jego żona Keely Shaye Smith od 7 lat tworzą udane małżeństwo. Długoletnie związki są w ich środowisku zjawiskiem dość rzadkim. Na palcach jednej ręki można policzyć, ile jest w Hollywood par, których małżeństwa są niezachwiane mimo upływu lat. Chociaż figura Keely odbiega od standardów narzuconych przez dotychczasowe filmowe patnerki agenta 007, to Pierce kocha ją z całych sił. I nic nie wskazuje na to, że mógłby zostawić ją dla jakiejś ponętnej Rosjaneczki, jak to zrobił jego kolega po fachu, niejaki Gibson.

_________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Zobacz najbogatszych singli świata
>>> Singielka w ogniu głupich pytań
>>> Joanna Brodzik sprzedaje się najdrożej