Aktorka, która w kwietniu obchodziła 51 urodziny, rozmawiała z dziennikarzami podczas promocji jej nowego filmu „Cheri”. Wspomnienia z tego spotkania nie należą do najlepszych – jedna z dziennikarek skrytykowała bowiem wygląd gwiazdy w okrutny wręcz sposób.

Reklama

PIĘĆDZIESIĄTKA, CZYLI CZAS DO GROBU...

„Zapytała mnie: >>Jak to jest mieć stare i zniedołężniałe ciało?<<” – wspomina Pfeiffer. „W pierwszej chwili nie zrozumiałam, co powiedziała, więc zapytałam: >>Przepraszam, czy właśnie powiedziała pani, że mam stare i zniedołężniałe ciało?<<. A ona na to odparła >>Tak. Więc jak to jest?<<” – opowiada gwiazda.

W napastliwej reporterce Pfeiffer rozpoznała kobietę z konferencji prasowej, która odbyła się jakiś czas temu. Wtedy dziennikarka zaatakowała gust aktorki.

„ Ta sama kobieta atakowała mnie kilka lat temu, pamiętam ją. Spytała wtedy: >>Czy uważa pani, że ubiera się odpowiednio? Co najlepsze, sama miała około sześćdziesiątki a ubrana była w spódniczkę mini!” – oburza się aktorka.

NIKT NIE CHCE STARYCH KOBIET

Pfeiffer to tylko jedna z kobiecych gwiazd Hollywood, które zostały zmuszone do przedwczesnej emerytury albo przynajmniej ograniczenia obowiązków zawodowych. Cały poczet pięknych i dobrych, lecz powoli starzejących się aktorek musiał zniknąć ze względu na brak propozycji – ich miejsce zajęły młodsze dziewczęta. Kult młodości wciąż jest bezlitosny. Nikt nie lubi i nie szanuje „starych” kobiet. Kiedy to się zmieni?

____________________________________________

NIE PRZEGAP:

&gt;&gt;&gt; Zazdrosne żmije to my...
&gt;&gt;&gt; "Zamknij sedes, bo się z tobą rozwiodę"
&gt;&gt;&gt; Nie każdy facet to nieokrzesany brutal