Dzwoni rano, by zapytać, jak tam jego kręgosłup. Potem słodko szczebioce do jego słuchawki, opowiadając o tym, jak było na imieninach u babci, która tak bardzo go lubiła. Wieczorem pyta na gadu gadu, czy on pamięta ten przepis na kurczaka, no ten, który przywieźli z podróży do Tajlandii. To była dziewczyna twojego ukochanego.

Reklama

JAK UCIĄĆ TEN PROCEDER?

Taka sytuacja to znak, że chyba nie ma nikogo, kto mogłby jej służyć radą albo ma, ale nie jest w stanie zapomnieć o twoim (teraz twoim) facecie i bardzo jej zależy na utrzymywaniu kontaktu. O ile jest on sporadyczny, to nie ma problemu, Byli kiedyś razem i to wcale nie znaczy, że nadal mają się ku sobie - nie wpadaj w paranoję. Ale jeśli twój partner odłoży słuchawkę po kolejnej godzinnej rozmowie z dawną miłością zapytaj go, czy NAPRAWDĘ chce, zeby tak często do niego dzwoniła?

Spróbuj spokojnie zapytać, czy on naprawdę jest jedyną osobą, z którą ona może porozmawiać? Często jest tak, że mężczyzna może nie chcieć takich kontaktów, ale zachęca do nich byłą partnerkę samym odbieranie telefonów.

Powiedz swojemu ukochanemu, że takie telefony w twojej obecności są dla ciebie co najmniej kłopotliwe. Zapytaj poza tym, czy nie ma poczucia, że tę godzinę mógłby spożytkować inaczej. Uświadom mu, że takie relacje z kimś, kto z założenia jest mniej ważny w jego życiu od ciebie (przecież nie rozstali się bez powodu) źle wpływają na wasz związek. Powinien to zrozumieć, a ty nie miej poczucia, że jesteś heterą. Teraz jesteście razem i tylko to się liczy. ________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Co barmani wiedzą o mężczyznach?
>>> Faceci myślą tylko o jednym...
>>> Erotyczno-miłosny horoskop na czerwiec