Ty uwielbiasz się wtulać w swojego ukochanego i czasami to wystarcza ci do rana, ale on nie wydaje się być zachwycony brakiem prawdziwego seksu. Wolałby, żebyscie jednak robili coś całkiem innego i czasmi wbrew tobie do tego dąży... Jak sprawić, by wilk był syty i owca cała?

WSPOMNIEŃ CZAR...

Co robiliście, gdy się poznaliście? Zakład, że nie wychodziliście z łóżka. A dzisiaj, po kilku latach bycia razem. Najchętniej polegujecie sobie wieczorami na sofie przed telewizorem i seks często zastępuje wam czuły uścisk. Tobie to odpowiada, bo nie od dziś wiadomo , że kobiety kochają się przytulać (bo w naszym ciele krąży oksytocyna, hormon wytwarzany w momencie dotyku i „odpowiedzialny” za poczucie bezpieczeństwa), ale dla twojego partnera (napędzanego dopaminą, hormonem odpowiedzialnym za pożądanie) to może być trochę za mało.

Aby odbudować wasze poprzednie relacje musicie pogodzić wasze potrzeby. Nie ma oczywicie magicznej liczby stosunków gwarantujących, że twój ukochany będzie usatysfakcjonowany, ale seksuolodzy amerykańscy zbadali, że większość mężczyzn żyjących w stałych zwiazkach chciałoby się kochać 3-4- razy w tygodniu. A teraz policz, ile razy baraszkowaliście w ciągu tego tygodnia... No i co? Oczywiście nie ma sensu myśleć o seksie w kategoriach ilościowych, liczy się przede wszystkim jakość. Ale przyznasz, że jeśli kochacie się raz w miesiącu, to nie jest to zazwyczaj seks waszych marzeń. Trudno się dziwić...

WSZYSTKO Z UMIAREM

To wszystko oczywiście nie znaczy, że macie zapomnieć o słodkich przytulankach. O nie, one nadal sią potrzebne, zwłaszcza tobie. Ale spróbuj zafundować swojemu ukochanemu skok dopaminowy, czyli udany mariaż jego i twoich potrzeb.

Zacznijcie od mocnych ucisków, a skończcie na gwałtownym, niespodziewanym seksie. W ten sposób uwolnisz w sobie zapasy okcytocyny, a twojego mężczyznę zaleje fala dopaminy. Całe szczęście po orgazmie mężczyzna ma najwyższy poziom oksytocyny (tak, tak, oni też to w sobie mają) i wtedy możesz wykorzystać go w pełni do swoich niecnych celów czyli wyprzytulać, ile się da.

___________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> A co po seksie? Krępujące milczenie...
>>> Co ma Bóg do twojego seksu?
>>> Maszyna do pieszczot na odległość