Wieczory kawalerskie bywają różne. Czasem jest to zwyczajne wyjście z kumplami, coraz częściej jednak z tej okazji przygotowuje się coś specjalnego.A "coś specjalnego" zazwyczaj ma podtekst erotyczny.

NIE TAKI DIABEŁ STRASZNY

Coraz częściej dobroduszni koledzy zabierają bohatera wieczoru do klubu ze striptizem lub zapraszają mu tancerkę na imprezę. Jednak zamiast popadać w święte oburzenie, warto wyjaśnić, że tego typu rozrywka może przebiegać bardzo różnie. I tak na przykład taniec erotyczny ogranicza się jedynie do zmysłowych ruchów tancerki, która zdejmuje z siebie część garderoby. Nigdy jednak nie rozbiera się do naga - od tego są striptizerki. A z nimi zasada jest następująca: żadnego dotykania. W zasadzie ich praca powinna ograniczać się do tańca i rozbierania, jednak - to prawda - rzeczywistość czasami wygląda inaczej. Zdarza się, że striptizerka pozwala gościom przyjęcia dotykać swoich piersi, pocałować się. Czy dochodzi do seksu? Bez wątpienia nie powinno, niekiedy jednak kompletnie pijani, cieszący się ostatnimi chwilami wolności mężczyźni proszą striptizerki o tego typu usługi. Wtedy już tylko od nich zależy, czy przystaną na propozycję.Reklama

TO W SUMIE NIE JEGO WINA...

Czy taka zabawa jest fair wobec narzeczonej? Może się zdarzyć, że dziewczyna nie ma nic przeciwko temu, by na wieczorze kawalerskim jej partnera wystąpiła tancerka erotyczna. A co, gdy absolutnie się na to nie zgadzasz? Twój partner powinien dać sobie spokój. Działa to też w drugą stronę - kobiety nie zawsze są święte, m.in. na wieczorach panieńskich. Jak zatem rozwiązać sprawę wieczorów kawalerskich i panieńskich? To już zależy od waszych relacji. Jeśli naprawdę oboje nie macie nic przeciwko wprowadzeniu na wasze imprezy subtelnej erotyki - to w porządku.
A jeśli nie akceptujesz tego typu rozrywki, a dowiedziałaś się, że na wieczorze kawalerskim twojego partnera była striptizerka, pamiętaj, że być może to koledzy uszczęśliwili go w ten sposób, nie pytając go wcześniej o zdanie. Dlatego zanim zaczniesz robić mu wyrzuty sprawdź, ile było w tym jego inicjatywy.