Ponad 50 tys. czytelników magazynu "InStyle" zagłosowało na najseksowniejsze gwiazdy Hollywood.

Chudzielec i tatusiowaty amant - najseksowniejsza para

Podobnie jak rok temu najbardziej "gorącą" parą okrzyknięto Angelinę Jolie i Brada Pitta. Głosującym nie przeszkodził fakt, że Angie wygląda jak anorektyczka, a Brad ma kolejne zmarszczki na czole - zapewne od noszenia gromadki adoptowanych dzieci "na barana".

W niemym kinie...

Pitt wygrał też ex aequo z George'em Clooneyem w kategorii "najseksowniejszy powód, aby wydać 10 dolarów na bilet do kina". Obu panów można było obejrzeć w filmie "Ocean's 13".


James Bond - striptiz zakazany

Natomiast zdaniem czytelników "InStyle" najlepiej w smokingu prezentuje się agent 007- Daniel Craig. Aż 58 proc. głosujących uważa, że lepiej wygląda on pod muchą niż... nago. James Bond powinien wyciągnąć z sondażu wnioski i zamiast podrywać kobiety, skupić się jedynie na walce ze złem. Craig jest sexy, gdy stoi przy barze i zamawia Martini - "wstrząśnięte, niemieszane", gorzej, gdy pływa w basenie i turla się po łóżku.

Młody mąż i Piotruś Pan

Zachwyt głosujących wzbudzili również Ashton Kutcher i Vince Vaughn. Nagrodzono ich w kategorii - "najseksowniejsi mężczyźni, przy których zrywasz boki ze śmiechu". Dlaczego są sexy? Kutcher to prawdziwy heros. Ożenił się ze starszą od siebie o 16 lat Demi Moore i został ojczymem jej trojga dzieci. Teraz musi dbać, by jego żona nie była zazdrosna o jego relacje z nastoletnią pasierbicą.
Vaugh dla odmiany to beztroski singiel. Wygląda na kolesia, który zaczyna dzień od czytania gazety z nogami na stole, a kończy w barze przy piwku z kolegami. Swoich przyzwyczajeń nie zmienił nawet dla Jennifer Aniston. Najwyraźniej głosowali na niego inni mężczyźni, którzy także cierpią na syndrom "Piotrusia Pana".

"Erotoman" i ponętny pirat

Najseksowniejszym muzykiem ogłoszono Justina Timberlake'a. Największą "zaletą" piosenkarza okazały się jego kolejne dziewczyny - Britney Spears, Cameron Diaz i Jessica Biel. Zmienia je jak rękawiczki. A one szaleją z miłości, wpadają w depresję po rozstaniu lub zmieniają kolor włosów i fryzurę, by upodobnić się do swojej poprzedniczki. Byle tylko Justin ich nie opuścił...

Najseksowniejszym bohaterem filmowym został mianowany Will Turner z "Piratów z Karaibów", czyli Orlando Bloom. We wszystkich częściach pirackiego filmu tkwił przy jednej kobiecie. I za to docenili go chwiejni w osądach czytelnicy "InStyle". Nie bez znaczenia był również jego miniaturowy wąsik i to, jak włada szpadą.

One mają to "coś"

Zwyciężczynią w kategorii najseksowniejsza aktorka komediowa została Eva Longoria, dyskwalifikując zeszłoroczną faworytkę - koleżankę z serialu "Gotowe na wszystko" - Teri Thatcher. Na jej korzyść z całą pewnością wpłynął szumnie komentowany przez media ślub, oraz podróże: przed - i poślubne. Paparazzi podglądali aktorkę na luksusowym jachcie w skąpym bikini. Jej koleżanki - gwiazdy - Shakira i Beyonce co prawda nie zmieniły stanu cywilnego, ale za to ponętnie kręciły tyłeczkami i nie tylko podczas koncertów. Obie okrzyknięto "najseksowniejszymi wokalistkami, których głos możesz usłyszeć w swoim IPodzie".