1. Sarah Jessica Parker
Redaktorów "Maxima" najbardziej rozwścieczyło to, że kanciasta twarz Jessiki firmuje wielką, i znaną na całym świecie, produkcję ze słowem "seks" w tytule. Ich zdaniem z seksapilem Jessica po prostu nie ma nic wspólnego.2. Amy Winehouse
Amy tylko pozornie wydaje się być świetną kompanką do imprez. Jednak patrząc na przezroczystą skórę, sterczące kości, upiorną fryzurę i makijaż, każdy facet odruchowo krzyczy: "Nie, Nie Nie!".


3. Sandra Oh
Znana z serialu "Chirurdzy" Sandra Oh, to jeden z powodów, dla których mężczyźnie nie chcą oglądać seriali o lekarzach. Zdaniem magazynu "Maxim" Sandra jest za chuda, ma chłopięcą figurę i zimną, odpychającą osobowość.
4. Madonna
Kilka lat temu królowa popu epatowała seksem. Teraz przesadza z ćwiczeniami, wszędzie widać jej żyły, fragmenty kości, a jej skóra przypomina wysuszony i wymięty pergamin. Zdaniem redaktorów "Maxima" gwiazda wygląda jak stara, zdewociała kobieta w trakcie menopauzy, a do tego za bardzo przypomina Willema Dafoe.

5. Britney Spears


Kiedyś Briney była bardzo seksowna i kusiła, występując na scenie z wielkim pytonem. Ale to było dawno... Teraz ma sporą nadwagę i na scenie wygląda fatalnie. Do tego zbyt często chodzi w powyciąganych spodniach od dresu.