Inne
Reklama

Rauty, przyjęcia, używki - intensywne nocne życie, jakie pędzą niektóre piękne dziś celebrytki, zapewne niebawem odciśnie piętno na ich ślicznych buziach. Ale również obowiązki rodzinne, takie, jak opieka nas szóstką dzieci, spędzają sen z powiek i nieraz mogą przyprawić o kolejne siwe włosy.

Seksowna piećdziesięciolatka? Dlaczego nie! Tylko czy za 10 lat będzie równie seksowną 60-tką? Na te pytania szukali odpowiedzi graficy komputerowi. Zobacz, jak ich zdaniem za 10 lat będą wyglądać kobiety, które dziś królują w show-biznesie.

czytaj dalej...Opieka nad jednym dzieckiem potrafi spędzić sen z powiek, a co dopiero piecza nad szóstką małych brzdąców! A jeśli jeszcze kobieta próbuje z powodzeniem łączyć takie obowiązki rodzicielskie z wymagającym zyciem zawodowym, nie ma możliwości, by niejednokrotnie nie czuła się zmęczona i przytłoczona obowiązkami. Za 10 lat - jako 44-latka - Angelina Jolie będzie nosić na twarzy ślady macierzyńskiego wysiłku. Ale urocza gromadka na pewno jej to zrekompensuje!

Czy nie powinnam schudnąć kilograma lub dwóch? Czy moja spódnica układa się wystarczająco idealnie? Można sobie wyobrazić, że takie troski nieustannie dają się we znaki takiej perfekcjonistce i trendsetterce, jaką jest Victoria Beckham. A wiadomo, każde strapienie zostawi na twarzy swój ślad. Dlatego starsza o dekadę, 45-letnia Posh ma czoło poorane głębokimi bruzdami. A że prawie nigdy się uśmiecha, przynajmniej nie będzie miała wyrazistych kurzych łapek…

Inne

czytaj dalej...Reklama

Kobiety rozpoczynające szóstą dekadę życia walczą o to, by nadal być widoczne i postrzegane jak kobiety. 50-letnia Madonna nadal jest piękna i sexy – ale czy będzie taka jako 60-latka? Czas dogoni każdego i przychodzi moment, że już nie można dłużej zaprzeczać upływowi czasu… 60-letnia Madonna w wyobraźni grafików jest długowłosą… babcią.

czytaj dalej...Paris Hilton znana jest z tego, że jest znana, a jest znana, bo bywa. Regularnie odwiedza słynne kluby i wszelkie gale. Często bawi się do rana i nie szczędzi sobie drinków. A używki i niedostatek zdrowego snu to zabójstwo dla młodego wyglądu i pięknej cery. Dlatego 38-letnia Paris ma duże szanse wyglądać bardzo staro jak na swój wiek: zwiędła cera, głębokie zmarszczki-śmieszki, bruzdy wokół ust… Może lepiej jednak się wysypiać?

Britney Spears odkąd wróciła do show-biznesu w imponującym stylu, spędza czas bardzo pracowicie. Do tego jeszcze jest mamą dwóch uroczych chłopców. Jednak intensywne ćwiczenia fizyczne pozostawiają ją w dobrej kondycji, a często widoczny na jej twarzy uśmiech dowodzi optymizmu. Dlatego zdaniem grafików czas okaże się dla niej łaskawy. Za 10 lat na twarzy 38-letniej wtedy Britney pojawi się zaledwie kilka nowych zmarszczek.

Mówi się, że czas lepiej obchodzi się z mężczyznami, niż z kobietami. A kilka zmarszczek i przyprószone siwizną skronie tylko dodają mężczyźnie seksapilu. Czy tak będzie w przypadku bożyszcza kobiet Brada Pitta? 56-letni Brad zdaniem grafików będzie miał całkiem siwe włosy i zarost. Czy nadal będzie obiektem westchnień?

>>> Więcej zdjęć gwiazd zobaczysz tutaj.