Perfekcyjny makijaż to podstawa. Każda z kobiet chciałaby zawsze wspaniale wyglądać, więc gdy tusz spływa z rzęs, a puder na policzkach się kawali łatwo jest wpaść w fatalny nastrój. Dla gwiazd nieskazitelny make-up to część ich wizerunku. Wszelkie niedoskonałości zaraz zostaną wydobyte na jaw przez bezlitosne światła fleszy i reflektorów.

Reklama

Zobacz, którym gwiazdom to się przytrafiło

czytaj dalejBIAŁY PROSZEK...

Nicole Kidman na nowojorskiej premierze swojego najnowszego filmu prezentowała się doprawdy olśniewająco. Jej twarz prezentowała się uroczo w otoczce połyskliwych włosów spiętrzonym w misternego koka. Jednak makijażystka gwiazdy nie rozprowadziła starannie kosmetyków na jej skórze. Światła reflektorów bezlitośnie ukazywały białe ślady sypkiego pudru, widoczne na nosie Nicole i pod oczami. Domyślamy się, co zaszło; zapewne gwiazda poprosiła o grubszą warstwę pudru (może czuła, że ma "zmęczone" oczy, a czubek nosa jej się świeci). Niestety, współpracowniczka posłuchała...

czytaj dalej...Szkoda, że piękne oczy Marysi Sadowskiej przegrały bitwę z czerwienią jej policzków... Patrząc na makijaż wokalistki odnosimy wrażenie, że chciała dobrze - bo przecież podkreślone kości policzkowe od wielu już sezonów są na topie. Tylko, że Marysi chyba się obsunął pędzel... Drugi minus urocza panna Sadowska ma u nas za dobór kolorów. Zarówno cienie do powiek, jak i róż nie pasują do jej typu urody! Powinna postawić na subtelniejsze odcienie. W ten sposób uzyskała efekt, który możemy podziwiać na buźkach lalek w krakowskich Sukiennicach...

Reklama

czytaj dalej...Wielki minus za niefortunny dobór koloru szminki. Beata Sadowska - kobieta o naprawdę oryginalnej urodzie i z wielką klasą - niechcący (mamy nadzieję) dodała sobie co najmniej 15 lat. Taki kolor pasuje pani o latynoskim typie urody.

czytaj dalej...Joanna Brodzik lubi bawić się modą i eksperymentować w dziedzinie makijażu. Jednak w tym przypadku wszystko wymknęło się spod kontroli. Niebieskie kreski na powiekach są elementem, który bardzo mocno bije po oczach i odwraca uwagę od reszty stylizacji. Na przykład od bardzo fajnej naszym zdaniem fryzury.