Inne
Reklama

To nie ma nic wspólnego z czarną magią. Terapia kolorami, czyli chromoterapia należy do najstarszych metod leczniczych na świecie. Barwa, czyli w istocie drganie fali elektromagnetycznej może nas pozytywnie nastroić, ale także spowodować, że wpadniemy w kiepski nastrój. Potężna to broń... Zobacz, jakimi kolorami powinnaś się otaczać w 2010 roku

BARAN

Jeśli chcesz w przyszłym roku zachować jasność umysłu i przenikliwość godną wielkich władców, postaw na kolor purpurowy. Wybieraj go zwłaszcza w momentach, gdy chcesz na kimś wywrzeć dobre wrażenie, na przykład podczas prezentacji albo rozmów w sprawie nowej pracy.

BYK

Wibrujacy, intensywny pomarańcz - oto idealna barwa dla ciebie na cały 2010. Doda ci pewności siebie, zapewni wsparcie ze strony emocjonalnej i sprawi, że poczujesz się swobodnie, jak nigdy dotąd. Ten kolor będzie bardzo modny, więc możesz połączyć przyjemne z pożytecznym.

Inne

czytaj dalej...BLIŹNIĘTA

Przed tobą bardzo burzliwy, obfitujący w niesamowite wydarzenia rok. Będziesz odczuwać wiekszą niż zazwyczaj nerwowość, a ona może przeszkodzić ci w realizacji planów. Pastelowy róż powinien nieco cię wyciszyć. Nie bój się tego koloru - on wcale nie jest kiczowaty, a w zestawieniu z beżem potrafi dodać seksapilu.

RAK

Wiesz, jaki kolor ma głęboki ocean? To twoja barwa na nadchodzący 2010 rok. Przyniesie przyjemne uspokojenie, a jednocześnie zainspiruje cię do dokonania wielu konstruktywnych zmian w życiu.

LEW

Ostatnio nieco poszarzałaś, droga Lwico. Przywróć swojemu życiu blasku, wprowadzając w swoje otoczenie dużo srebra. Postaw na srebrne dodatki, metaliczne ciuchy - na pewno pomoże ci to w znalezieniu drugiej połówki. I to już w pierwszym kwartale nowego roku!

Reklama

czytaj dalej...PANNA

2010 to rok twojego wielkiego sukcesu. A sukces ma kolor czerwony. Pomóż sobie i noś tylko czerwone rzeczy. Stanie przed tobą perspektywa zrobienia naprawdę dużej kariery, więc musisz każdego niemal dnia czuć się pewnie. Nawet twoje buty powinny mieć intensywną barwę!

WAGA

Zieleń to kolor wiosny, liści, trawy... i Wagi. Cały 2010 będzie dla ciebie jedną, wielką labą, więc postaw na zieleń. Uspokojenie, ukojenie nerwów - nawet przyjemna stagnacja - to wszystko pomoże ci pozbierać się po nader burzliwym 2009 roku.

SKORPION

Złośliwi twierdzą, że brąz to kolor ludzi, którzy nie mają polotu. To nieprawda. Brąz jest elegancki, stonowany i doskonale będzie się sprawdzał w twoim otoczeniu w nadchodzącym roku. Sprzyja zimnej kalkulacji - a ona będzie ci w tym roku bardzo przydatna, zwłaszcza w interesach.

czytaj dalej...STRZELEC

Biel to kolor pokoju i czystości. Będzie ci bardzo przydatny przez cały rok, aż do następnej zimy. Czujesz się bowiem stara i zmęczona - a biel odmładza, dając nam poczucie świeżości. Tak samo czyste i nieskalane będą twoje emocje.

KOZIOROŻEC

Co daje najmocniejszy zastrzyk energii? Żółta tarcza na niebie, czyli słońce. W 2010 udzieli ci się optymistyczny nastrój słonecznych dni i odziana w żółte ciuszki ochoczo przystąpisz do realizacji celów życiowych. A będzie ich przed tobą naprawdę sporo...

WODNIK

Chcesz poczuć się jak prawdziwa kobieta? Masz ochotę poczuć na sobie tęskne, męskie spojrzenia? Nic prostszego - postaw na kolor brzoskwiniowy. Z pozoru niewinny, ale wiele obiecujący. A brzoskwiniowa bielizna zapewni ci nieprawdopodobne przeżycia erotyczne.

RYBY

Złoto - oto kolor, który powinnaś w tym roku uznać za odpowiedni dla ciebie. Potrzeba ci sukcesu - obojętnie w jakiej dziedzinie, a barwa będąca synonimem bogactwa pozwoli ci go osiągnąć. Całe szczęście złoto nigdy nie wychodzi z mody, złote dodatki zawsze są trendy.