Inne
Reklama

Baran, 21 marca - 19 kwietnia

Niestety, twoje życie emocjonalne pozostanie przez najbliższe dni w zawieszeniu, a właściwie zejdzie na dalszy plan. Wszystko to przez nawał pracy - wszak przed świętami trzeba będzie wszystko załatwić. Szef będzie bezlitosny. Nagromadzenie stresu spowoduje, że kilka wolnych, świątecznych dni spędzisz na błogim lenistwie. Zaś Sylwester będzie jednym, wielkim szaleństwem.

Byk, 20 kwietnia - 20 maja

Twoi bliscy zorientują się, że ostatnie miesiące były dla ciebie prawdziwie traumatyczne i postanowią wyręczyć cię we wszelkich czynnościach związanych z przygotowaniem do świąt. Dzięki temu znajdziesz wreszcie czas na czytanie książek, przeglądanie gazet i beztroskie surfowanie po necie. W miłości nowe perspektywy, związane z kimś, kogo od dawna znasz.

Bliźnięta, 21 maja - 21 czerwca

Czekasz na święta. Czujesz ich klimat, zapach, uwodzi cię ich ciepło i rodzinny charakter. To dobra wróżba, ponieważ w tym roku włożysz w nie o wiele więcej wysiłku, niż dotychczas. Efekt będzie piorunujący: twoi bliscy długo nie zapomną, jak wspaniałą jesteś organizatorką i ile serca wkładasz w to, by poczuli się dobrze.

Inne

czytaj dalej...Rak, 22 czerwca - 22 lipca

Miła niespodzianka tuż przed końcem roku: twój partner zrobi coś, o co go nigdy nie podejrzewałaś i co więcej: zrobi to tylko dla ciebie. W finansach dobra passa - tuż przed świętami rozwiąże się worek z pieniędzmi. Niewykluczone, że wygrasz coś na loterii!

Lew, 23 lipca - 22 sierpnia

Lubisz porządek i harmonię, więc przedświąteczna, czasem chaotyczna bieganina nieco cię znudzi. Zaszyjesz się więc w jakimś miłym kątku, a tam będzie czekał na ciebie ktoś, z kim niespodziewanie spędzisz Sylwestra. Powiemy więcej: ta osoba nie opuści cię przez cały 2010 rok.

Panna, 23 sierpnia - 22 września

Opanowałaś do perfekcji sztukę przygotowań do świąt, więc już na pewno masz wszystko kupione, zaplanowane i przygotowane. Teraz będziesz miała chwilę tylko dla siebie. Najwięcej relaksu czeka cię na świeżym powietrzu. Spacery kolorowymi ulicami na długo zapadną ci w pamięć.

Inne

czytaj dalej...Waga, 23 września - 22 października

Twój ukochany nie będzie się w tym roku kwapił, by pomóc ci w przygotowaniach do świąt. To będzie dobry test dla waszego związku. Musisz zadać sobie więc kilka ważnych pytań i udzielić na nie szczerych odpowiedzi. Czy nie sądzisz, że zasługujesz na nieco więcej atencji z jego strony?

Skorpion, 23 października - 21 listopada

Skorpiony - wiedzione wpływem wojowniczego Marsa - będą w przedświątecznym okresie nieco poddenerwowane. A to udzieli się ich bliskim. Nie ma sensu psuć tego sielankowego czasu. Wyluzuj... jak? Najlepiej zajmij się porządkami domowymi. Może to banalna czynność, ale uspokaja.

Strzelec, 22 listopada - 21 grudnia

Ostatnie dni grudnia miną ci w refleksyjnym nastroju. Będziesz wspominać, przywoływać obrazy dawno minionych dni... ale żeby nie było ci w związku z tym smutno, to bądź pewna, że Mikołaj w tym roku będzie dla ciebie wyjątkowo hojny. Dostaniesz coś, o czym nawet nie marzyłaś.

czytaj dalej...Koziorożec, 22 grudnia - 19 stycznia

Chłodne dni to dobra okazja do przytulania i w ogóle do okazywania sobie czułości. Tak będzie w twoim przypadku. Zarówno ty, jak i twój partner przeżyjecie renesans uczuć, a miedzy świętami a Sylwestrem wręcz nie będziecie wychodzić z łóżka.

Wodnik, 20 stycznia - 18 lutego

Czeka cię najwspanialszy Sylwester w twoim życiu. Jako dusza towarzystwa będziesz miała okazję uwieść swoją osobowością kilku uczestników imprezy - a jednego na tyle skutecznie, że już następnego dnia zaprosi cię na noworoczny spacer.

Ryby, 19 lutego - 20 marca

Pod koniec roku pojawią się niewielkie problemy finansowe, ale szybko się z nimi uporasz. Święta przebiegną spokojnie, ale poczujesz szybko, że jesteś tym nieco znużona. Może rozwiązaniem będzie wyjazd na narty na początku stycznia?